Achterhoekcup Vrouwen seizoen ’19/’20

.

Poulefase Achterhoekcup VROUWEN competitie seizoen ’19/’20

Klasse A – Poule 1SpeeldatumTijdstipThuisTe SpelenUitScheidsrechterEvt. Assistenten
DVC’26 VR1andere data volgt20:30DZC’68 VR1FC Trias VR1Jesper Sanders
DZC’68 VR1andere data volgt20:00DVC’26 VR1AZSV VR1Cor Peitsman
FC Trias VR111-12-1920:00AZSV VR1DZC’68 VR1Joey Muller
AZSV VR111-12-1920:00FC Trias VR1DVC’26 VR1Jan Simmelink
22-01-2020:00DVC’26 VR1DZC’68 VR1Martijn Hooghoff
22-01-2020:00FC Trias VR1AZSV VR1Jelle Polman
Klasse B – Poule 2SpeeldatumTijdstipThuisTe SpelenUitScheidsrechterEvt. Assistenten
FC Bergh VR120-11-1920:15DZC’68 O232-2Keijenburgse Boys VR1 Romy Vermeer
DZC’68 O2316-01-2020:00FC Bergh VR1 Jong Wenters VR1 Julia Vermeer
Keijenburgse Boys VR111-12-1920:00Jong Wenters VR1DZC’68 O23Ruben Bril
Jong Wenters VR110-12-1920:00Keijenburgse Boys VR1 FC Bergh VR1Djoni Weber
22-01-2020:00FC Bergh VR1DZC’68 VR1Bas Jansen
29-01-2020:00Keijenburgse Boys VR1 Jong Wenters VR1 Koen Molenaar
Klasse B – Poule 3SpeeldatumTijdstipThuisTe SpelenUitScheidsrechterEvt. Assistenten
VV Vorden VR119-11-1920:15Ratti/Socii VR1 0-2FC Eibergen VR1John Dijkman
Ratti/Socii VR116-01-1920:00VV Vorden VR1 0-8VIOS Beltrum VR1Arno Elfrink
FC Eibergen VR111-12-1920:00VIOS Beltrum VR1Ratti/Socii VR1 Jan Floors
VIOS Beltrum VR111-12-1920:00FC Eibergen VR1VV Vorden VR1Ab BrussenHans en Tom van der Sterren
22-01-2020:00VV Vorden VR1Ratti/Socii VR1Henk Peters
29-01-2020:00FC Eibergen VR1VIOS Beltrum VR1 Erno Hannink
Klasse B – Poule 4SpeeldatumTijstipThuisTe SpelenUitScheidsrechterEvt. Assistenten
Ajax Breedenbroek VR120-11-1920:00AZSV VR33-0VIOD Doetinchem VR1Julia Vermeer
AZSV VR320-11-1920:00Ajax Breedenbroek VR12-10FC Winterswijk MO19Michel Salemink
VIOD Doetinchem VR111-12-1920:00AZSV VR3 FC Winterswijk MO19 Tom Giezen
FC Winterswijk MO1917-12-1920:00VIOD Doetinchem VR1Ajax Breedenbroek VR1 Hans Kok
29-01-2020:00 Ajax Breedenbroek VR1 AZSV VR3 Jordi Eijgelsheim
29-01-2020:00VIOD Doetinchem VR1 FC Winterswijk MO19 Cristian Arevalo de Weever
Knock OUT FaseSpeeldatumTijdstipThuisTe SpelenUitScheidsrechterEvt. Assistenten
Kwartfinale 120:00
Kwartfinale 220:00
Kwartfinale 320:00
Kwartfinale 420:00
Halve FinaleSpeeldatumTijdstipThuisUitslagUitScheidsrechterAssistenten
Halve finale 1 (Terrein VIOD Doetinchem)20:00
Halve finale 2 (Terrein VIOD Doetinchem) 20:00
FINALESpeeldatimTijdstipThuisUitslagUitScheidsrechterAssistenten
Finale (Terrein VIOD Doetinchem)27-06-202014:30
Buy now