Speelschema/aanstellingen/uitslagen Vrouwen Categorie 2019/2020

Poulefase Achterhoekcup VROUWEN competitie seizoen ’19/’20

Klasse A – Poule 1SpeeldatumTijdstipThuisTe SpelenUitScheidsrechterEvt. Assistenten
DVC’26 VR129-01-1920:30DZC’68 VR13-0FC Trias VR1Jesper Sanders
DZC’68 VR1DVC UIT COMPETITIE GESTAPT20:00DVC’26 VR1AZSV VR1
FC Trias VR111-12-1920:00AZSV VR15-1DZC’68 VR1Joey Muller
AZSV VR1DVC UIT COMPETITIE GESTAPT 20:00FC Trias VR1DVC’26 VR1
DVC UIT COMPETITIE GESTAPT 20:00DVC’26 VR1DZC’68 VR1
22-01-2020:00FC Trias VR10-3AZSV VR1Jelle Polman
Klasse B – Poule 2SpeeldatumTijdstipThuisTe SpelenUitScheidsrechterEvt. Assistenten
FC Bergh VR120-11-1920:15DZC’68 O232-2Keijenburgse Boys VR1 Romy Vermeer
DZC’68 O2316-01-2020:15FC Bergh VR1 N.BJong Wenters VR1 Julia Vermeer
Keijenburgse Boys VR119-02-2015:30Jong Wenters VR10-8DZC’68 O23Gerben Bril
Jong Wenters VR110-12-1920:00Keijenburgse Boys VR1 3-2FC Bergh VR1Ruben Bril
22-01-2020:00FC Bergh VR1N.BDZC’68 023Bas Jansen
29-01-2020:00Keijenburgse Boys VR1 AFGELASTJong Wenters VR1 Jurgen Maatkamp
Klasse B – Poule 3SpeeldatumTijdstipThuisTe SpelenUitScheidsrechterEvt. Assistenten
VV Vorden VR119-11-1920:15Ratti/Socii VR1 0-2FC Eibergen VR1John Dijkman
Ratti/Socii VR116-01-1920:00VV Vorden VR1 0-8VIOS Beltrum VR1Arno Elfrink
FC Eibergen VR110-12-1920:00VIOS Beltrum VR15-1Ratti/Socii VR1 Jan Floors
VIOS Beltrum VR111-12-1920:00FC Eibergen VR11-2VV Vorden VR1Ab BrussenHans en Tom van der Sterren
18-02-2020:00VV Vorden VR10-3Ratti/Socii VR1Joost SoeterHans en Tom van der Sterren
29-01-2020:00FC Eibergen VR1N.BVIOS Beltrum VR1 Erno Hannink
Klasse B – Poule 4SpeeldatumTijstipThuisTe SpelenUitScheidsrechterEvt. Assistenten
Ajax Breedenbroek VR120-11-1920:00AZSV VR33-0VIOD Doetinchem VR1Julia Vermeer
AZSV VR320-11-1920:00Ajax Breedenbroek VR12-10FC Winterswijk MO19Michel Salemink
VIOD Doetinchem VR111-12-1920:00AZSV VR3 0-9FC Winterswijk MO19 Tom Giezen
FC Winterswijk MO1917-12-1920:00VIOD Doetinchem VR12-0Ajax Breedenbroek VR1 Hans Kok
29-01-2020:00 Ajax Breedenbroek VR1 1-5AZSV VR3 Gerben Bril
29-01-2020:00VIOD Doetinchem VR1 0-9FC Winterswijk MO19 Jordi EijgelsheimErno Hannink en Bas Seegers
Knock OUT FaseSpeeldatumTijdstipThuisTe SpelenUitScheidsrechterEvt. Assistenten
Kwartfinale 118-03-2020:00DZC’68 VR1Ratti/Socii VR1 Erno Hannink
Kwartfinale 218-03-2020:00Vios Beltrum VR1 DZC’68 O23John Dijkman
Kwartfinale 318-03-2020:00AZSV VR1FC Winterswijk MO19Jurgen Maatkamp
Kwartfinale 418-03-2020:00Keijenburgse BoysAZSV VR1Dick DonderwinkelHans en Tom van der Sterren
Halve FinaleSpeeldatumTijdstipThuisUitslagUitScheidsrechterAssistenten
Halve finale 1 (Terrein VIOD Doetinchem)01-04-2020:00
Halve finale 2 (Terrein VIOD Doetinchem) 08-04-2020:00
FINALESpeeldatimTijdstipThuisUitslagUitScheidsrechterAssistenten
Finale (Terrein VIOD Doetinchem)27-06-202014:30
Laatste Winnaar Achterhoek Cup Dames. FC Gelre 2017