Aanstellingen SDO Week 7

Hieronder een overzicht van de wedstrijden in de week 07 van dinsdag 11 februari tot en met zondag 15 februari.

Mocht jouw aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@covsdoetinchem.nl

Bekijk altijd het kopje aanstellingen voor de meest actuele aanstellingen.

Dinsdag 11 februari

Jurgen MaatkampKeijenburgse Boys VR1 – Jong Wenters VR1Scheidsrechter11-02-202019:30

Donderdag 13 februari

Djoni WeberBredevoort – ErixScheidsrechter13-02-202019:30

Vrijdag 14 februari

John DijkmanJuventa ’12 1 – Gramsbergen 2Scheidsrechter (zaal)14-02-202019:00
Hans MigchelbrinkDierense Boys 1 (zaal) – AZ 2000 – Elderveld 1Scheidsrechter (zaal)14-02-202021:00

Zaterdag 15 februari

Cristian Arevalo de WeeverRKZVC – SilvoldeAssistent-scheidsrechter15-02-202019:00
Maarten BolwerkTer Leede – FC LisseAssistent-scheidsrechter15-02-202014:30
Ruben BrilDZC’68 JO15-1G – MVV JO15-1Scheidsrechter15-02-202010:15
Fernando van DamWestervoort JO17-1 – DVOV JO17-1Scheidsrechter15-02-202014:45
John DijkmanFC Aramea 1 – Drienerlo 1Scheidsrechter15-02-202015:00
Arno ElfrinkDZC ’68 JO17-1 – Quick ’20 JO17-1Scheidsrechter15-02-202011:45
Jim van ElkenPax JO17-1 – Warnsveldse Boys JO17-1Scheidsrechter15-02-202012:30
Rob van HalDZC ’68 4 – OWIOS 2Scheidsrechter15-02-202016:15
Walter HartjesSP Lochem JO15-1G – Voorwaarts T JO15-1Scheidsrechter15-02-202013:00
Elroy HogeweideAGOVV – SV OtterloScheidsrechter15-02-202015:00
Martijn HooghoffSDV Barneveld JO15-1 – Eldenia JO15-1Scheidsrechter15-02-202010:15
Bas JansenDCS JO17-1 – Union JO17-1Scheidsrechter15-02-202015:00
Richard KempermanFC Zutphen 2 – Eerbeekse Boys 2Scheidsrechter15-02-202011:45
Jurgen MaatkampVIOD JO19-2 – AD ’69 JO19-1Scheidsrechter15-02-202015:00
Collin MasselinkVIOD JO17-1 – Trekvogels JO17-1Scheidsrechter15-02-202013:30
Cor PeitsmanElistha – WAVVScheidsrechter15-02-202015:30
Bennie RoenhorstNunspeet – DOS ’37Assistent-scheidsrecher15-02-202014:45
Wijnand RutgersHulzense Boys – ASC ’62Scheidsrechter15-02-202014:30
Michel SaleminkDe Graafschap JO14-1 – FC Twente JO14-1Scheidsrechter15-02-202015:00
Frank SandersReutum – TVOScheidsrechter15-02-202016:00
Jesper SandersFC Utrecht JO17-1 – PEC Zwolle JO17-1Scheidsrechter15-02-202014:30
Julia VermeerEldenia JO19-1 – DIO ’30 JO19-1Scheidsrechter15-02-202015:15
Romy VermeerSC Bemmel JO15-1 – ESA JO15-Scheidsrechter15-02-202011:30
Djoni WeberGendringen 2 – FC Winterswijk 5Scheidsrechter15-02-202014:00

Zondag 16 februari

Ruben BrilVIOD 8 – Gendringen 4Scheidsrechter16-02-202010:00
Ab BrussenUlftse Boys – FC DinxperloScheidsrechter16-02-202014:00
Ali CakirDen Dam – WestendorpScheidsrechter16-02-202014:00
John DijkmanRohda R. – TVC ’28Assistent-scheidsrechter16-02-202014:00
Gerard de GraafOBW – VVG ’25Scheidsrechter16-02-202014:30
Martin HeuvelsOBW 3 – Groessen 2Scheidsrechter16-02-202009:30
Ivo HoekNeede – EibergenScheidsrechter16-02-202014:00
Leo HuntingGendringen 2 – Orion 4Scheidsrechter16-02-202011:00
Hans KokHSC ’21 2 – Heino 2Scheidsrechter16-02-202011:30
Hans MigchelbrinkBWO – ColumbiaScheidsrechter16-02-202014:00
Koen MolenaarSC Millingen – SCEScheidsrechter16-02-202014:30
Henk PetersAngeren – GroessenScheidsrechter16-02-202014:00
Richard PolmanSparta – FC GroningenAssistent-scheidsrechter16-02-202014:30
Erwin ReijersNVC – Angerlo VooruitScheidsrechter16-02-202014:00
Harrie ReintjesVogido – NEOScheidsrechter16-02-202014:00
Bennie RoenhorstSC Meddo – GWVVScheidsrechter16-02-202014:00
Wijnand RutgersSilvolde 2 – Trekvogels 2Scheidsrechter16-02-202010:00
Bas SeegersEtten 4 – SJO/SSA HMC ’17 5Assistent-scheidsrechter16-02-202010:00
Jeroen SinsVIOS Beltrum – HectorScheidsrechter16-02-202014:00
Emiel StienezenVIOD – DVC ’26Scheidsrechter16-02-202014:00
Djoni WeberSVGG – HalleScheidsrechter16-02-202014:00
Gradus WesselkampOBW 2 – VIOD 2Scheidsrechter16-02-202012:00
Reinier WissingVIOD 3 – EDS 2Scheidsrechter16-02-202010:00
Succes en veel plezier met de wedstrijd(en).