Aanstellingen SDO Week 6

Hieronder een overzicht van de wedstrijden in de week 06 van dinsdag 04 februari tot en met zondag 09 februari.

Mocht jouw aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@covsdoetinchem.nl

Bekijk altijd het kopje aanstellingen voor de meest actuele aanstellingen.

vrijdag 07 februari

John DijkmanSportclub Olympic 19 – Sportclub Olympic 17Scheidsrechter (zaal)07-02-202019:00
John DijkmanSportclub Olympic 1/ AM-Supportteam – RKSV Driel 1Secretaris AV (zaal)07-02-202020:00
Hans MigchelbrinkAndarinyo 9 – ATIK 9Scheidsrechter (zaal)07-02-202019:30
Hans MigchelbrinkAndarinyo 1 – SK Turkuaz 2Scheidsrechter (zaal)07-02-202020:30

zaterdag 08 februari

Cristian Arevalo de WeeverBe Quick ’28 JO17-1 – DZC’68 JO17-1Scheidsrechter08-02-202012:00
Frans Beserv.v. Dieren – DVE/TrajanusScheidsrechter08-02-202015:00
Maarten BolwerkDOVO – Harkemase BoysAssistent-scheidsrechter08-02-202014:30
Ruben BrilFC Bergh JO19-1 – VVG’25 JO19-1Scheidsrechter08-02-202015:30
Ali Cakirv.v. Dieren JO17-1 – AWC JO17-1Scheidsrechter08-02-202013:15
Fernando van DamGraafschap JO13-1 – Go Ahead Eagles JO13-1Scheidsrechter08-02-202012:30
John DijkmanValburg – ElisthaScheidsrechter08-02-202015:00
Arno ElfrinkFC Zutphen JO19-1 – ST: Terborg/Silvolde JO19-1Scheidsrechter08-02-202014:30
Jim van ElkenSP Lochem JO15-1G – Lemelerveld JO15-1Scheidsrechter08-02-202013:00
Walter HartjesDZC JO13-1G – Excelsior ’31 JO13-1Scheidsrechter08-02-202010:00
Elroy HogeweideHulshorst – SC RouveenScheidsrechter08-02-202014:30
Maurice HoksbergenGendringen/SVGG JO15-2G – MEC/Bredevoort JO15-1GScheidsrechter08-02-202012:00
Martijn HooghoffBlauw Geel ’55 JO17-1 – Fortissimo JO17-1Scheidsrechter08-02-202010:15
Leo HuntingGendringen/SVGG JO15-1 – AZSV JO15-1Scheidsrechter08-02-202012:00
Bas JansenDVOV JO17-1 – Eldenia JO17-1Scheidsrechter08-02-202010:30
Richard KempermanDZC ’68 3 – Go Ahead K. 2Scheidsrechter08-02-202013:00
Collin MasselinkST: VVG/Etten JO17-1 – DVC ’26 JO17-1Scheidsrechter08-02-202015:00
Koen MolenaarCSV Apeldoorn – WHCAssistent-scheidsrechter08-02-202015:00
Cor PeitsmanFortissimo – HarskampScheidsrechter08-02-202015:00
Richard PolmanRKC Waalwijk – PEC ZwolleAssistent-scheidsrechter08-02-202020:45
Bennie RoenhorstDTS Ede – NunspeetAssistent-scheidsrecher08-02-202015:00
Wijnand Rutgersasv Dronten – AVW ’66Scheidsrechter08-02-202014:30
Jesper SandersVVV Venlo – JO19-1 – Excelsior JO19-1Scheidsrechter08-02-202015:00
Jeroen SinsVorden JO17-1 –
SP Lochem JO17-1
Scheidsrechter08-02-202011:30
Bart StevensVVG ’25 JO15-1 – ST: Erix/KSV JO15-1Scheidsrechter08-02-202013:00
Julia VermeerBennekom JO19-1 – Jonge Kracht JO19-1Scheidsrechter08-02-202015:00
Romy VermeerRKHVV JO19-1 – OSC JO19-1Scheidsrechter08-02-202014:30
Djoni WeberGendringen JO17-1 – Witkampers JO17-2Scheidsrechter08-02-202014:30

zondag 09 februari

Jordi EijgelsheimAngerlo Vooruit – Ajax B.Scheidsrechter09-02-201914:00
Cristian Arevalo de WeeverUnitas – UDI’19/CSUAssistent-scheidsrechter09-02-202014:00
Ruben BrilVIOD 7 – NVC 3Scheidsrechter09-02-202009:30
Ab BrussenMEC – Keijenburgse BoysScheidsrechter09-02-202014:00
Ali CakirBabberich – KilderScheidsrechter09-02-202014:00
John DijkmanSC Bemmel- RigtersbleekAssistent-scheidsrechter09-02-202014:00
Tom GiezenWolfersveen – SVBVScheidsrechter09-02-202014:30
Gerard de GraafRobur et Velocitas – AlbatrossScheidsrechter09-02-202014:30
Erno HanninkTrekvogels 2 – Columbia 2Scheidsrechter09-02-202014:30
Martin HeuvelsFC Winterswijk 4 – SV Basteom 2Scheidsrechter09-02-202009:30
Ivo HoekDiepenheim – RietmolenScheidsrechter09-02-202014:00
Leo HuntingSDOUC 2 – FC Winterswijk 3Scheidsrechter09-02-202011:30
Richard KempermanDCS 6 – VVO 3Scheidsrechter09-02-202012:15
Hans KokSP Lochem – DoetinchemScheidsrechter09-02-202014:00
Koen Molenaar’t Peeske – ArnhemiaScheidsrechter09-02-202014:00
Joey MullerTerborg – BasteomScheidsrechter09-02-202014:00
Henk PetersHatert – KrayenhoffScheidsrechter09-02-202014:00
Jelle PolmanLoo – SV LoilScheidsrechter09-02-202014:30
Erwin ReijersTrekvogels VR1 – Maarssen VR1Scheidsrechter09-02-202014:30
Harrie ReintjesUnion – VordenScheidsrechter09-02-202014:00
Bennie RoenhorstAD ’69 – HMC’17Scheidsrechter09-02-202014:00
Wijnand RutgersVIOD 3 – OBW 3Scheidsrechter09-02-202010:00
Frank SandersDVC’26 2 – FC Winterswijk 2Scheidsrechter09-02-202011:15
Tim ScholtenColmschate – VaassenScheidsrechter09-02-202014:00
Bas SeegersEtten 2 – Varsseveld 3Scheidsrechter09-02-202010:30
Bas SeegersDongen – GemertAssistent-scheidsrechter09-02-202014:00
Jeroen SinsEtten – Ulftse BoysScheidsrechter09-02-202014:00
Joost SoeterRKZVC 2 – DCS 2Scheidsrechter09-02-202010:30
Emiel StienezenDCS – MASVScheidsrechter09-02-202014:30
Djoni WeberZundert 4 – RSV 4Scheidsrechter09-02-202012:00
Gradus WesselkampVeluwezoom – EDSScheidsrechter09-02-202014:00
Reinier WissingGWVV 2 – VVG ’25 2Scheidsrechter09-02-202010:00
Succes en veel plezier met de wedstrijd(en).