Aanstellingen SDO Week 5

Hieronder een overzicht van de wedstrijden in de week 04 van maandag 27 januari t/m zondag 02 februari.

Mocht jouw aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@covsdoetinchem.nl

Bekijk altijd het kopje aanstellingen voor de meest actuele aanstellingen.

Maandag 27 januari

John DijkmanDoesburg SC 2 – ZVL 3Scheidsrechter (zaal)27-01-202021:00
John DijkmanDoesburg SC 1 – Peeske ’t 1Scheidsrechter (zaal)27-01-202022:00
Bennie RoenhorstDGA 2 – VIOD 3Scheidsrechter(zaal)27-01-202020:00

Woensdag 29 januari

Jordi EijgelsheimVIOD VR1 – FC Winterswijk MO19-1Scheidsrechter29-01-202020:00
Erno HanninkFC Eibergen VR1 – VIOS B. VR1Scheidsrechter29-01-202020:00
Jurgen MaatkampKeijenburgse Boys VR1 – Jong Wenters VRScheidsrechter29-01-202020:00
Jesper SandersDZC ’68 VR1 – FC Trias VR1Scheidsrechter29-01-202020:30

Vrijdag 31 januari

Ali CakirSportclub Olympic 19 – FC Dinxperlo 2Scheidsrechter (zaal)31-01-202021:00
John DijkmanMorado CF 1 – WRZV 1/Schildersbedrijf Groeneveld & ZnSecretaris AV (zaal)31-01-202021:00
John DijkmanMorado CF VR3 – SV Basteom VR1Scheidsrechter (zaal)31-01-202021:55
Hans MigchelbrinkSportclub Bemmel Zaal 1 – Doesburg SC 1Scheidsrechter (zaal)31-01-202019:30

Zaterdag 01 februari

Cristian Arevalo de WeeverJonge Kracht JO19-1 – Juliana ’31 JO19-1Scheidsrechter01-02-202013:15
Frans BeserSparta Nijkerk 2 – DVS’33 Ermelo 2Scheidsrechter01-02-202012:00
Gerlof BrilVIOD 3 – Ulftse Boys 2Scheidsrechter01-02-202013:15
Ali CakirPax JO17-1 – SJO ZZC JO17-1Scheidsrechter01-02-202012:30
Fernando van DamLochem SP JO17-1 – Excelsior’31 JO17-1Scheidsrechter01-02-202013:00
John DijkmanRKHVV – BatavenAssistent-scheidsrechter01-02-202019:30
Arno ElfrinkFC Winterswijk JO17-1 – Berkum JO17-1Scheidsrechter01-02-202012:45
Rob van HalAZSV 5 – PH 2Scheidsrechter01-02-202014:45
Walter HartjesWarnsveldse Boys JO17-1 – v.v. Dieren JO17-2Scheidsrechter01-02-202013:15
Martijn HooghoffVIOS V. JO17-1 – Victoria Boys JO17-1Scheidsrechter01-02-202010:00
Leo HuntingGendringen JO19-1 – VVG’25/Etten JO19-2Scheidsrechter01-02-202014:30
Bas JansenVIOD JO19-1 – Beuningse Boys JO19-1Scheidsrechter01-02-202015:30
Richard KempermanAVW ’66 2 – DTS Ede 2Scheidsrechter01-02-202012:15
Jurgen MaatkampVIOD JO17-2 -Doetinchem JO17-1Scheidsrechter01-02-202015:15
Bennie RoenhorstBennekom – SV DFSAssistent-scheidsrecher01-02-202015:00
Wijnand RutgersSVI – PKC’83Scheidsrechter01-02-202015:00
Michel SaleminkDZC’68 JO15-1G – Nuenen JO15-1Scheidsrechter01-02-202010:15
Jeroen SinsAZSV JO17-1 – Twello SV JO17-1Scheidsrechter01-02-202011:15
Emiel StienezenEilermark – ATC’65Scheidsrechter01-02-202019:00
Julia VermeerOrion JO17-1 – SKV JO17-1Scheidsrechter01-02-202011:30
Romy VermeerDVC ’26 JO17-1 – DIO ’30 JO17-1Scheidsrechter01-02-202012:30

Zondag 02 februari

Cristian Arevalo de WeeverQuick ’20 – Be Quick 1887Assistent-scheidsrechter02-02-202014:00
Ab BrussenNijmegen – AquilaScheidsrechter02-02-202014:30
Ali CakirVIOD 2 – Leones 2Scheidsrechter02-02-202010:30
John DijkmanStevo – De ZweefAssistent-scheidsrechter02-02-202014:00
Jordi EijgelsheimOBW 2 – Trekvogels 2Scheidsrechter02-02-202012:00
Tom GiezenSilvolde 2 – VDZ 2Scheidsrechter02-02-202010:00
Gerard de GraafEwijk – Vitesse’08
Scheidsrechter02-02-202014:30
Erno HanninkBabberich – WestendorpScheidsrechter02-02-202014:00
Martin HeuvelsConcordia-W 3 – SDOUC 2Scheidsrechter02-02-202010:00
Leo HuntingPeeske ’t 2 – GWVV 2Scheidsrechter02-02-202011:00
Hans KokPax – SP. LochemScheidsrechter02-02-202014:00
Hans MigchelbrinkConcordia-W – DCSScheidsrechter02-02-202014:00
Koen MolenaarFC Dinxperlo – GendringenScheidsrechter02-02-202014:30
Joey MullerSprinkhanen – DoesburgScheidsrechter02-02-202014:00
Jelle PolmanSC Meddo – EttenScheidsrechter02-02-202014:00
Erwin ReijersSVGG – RijnlandScheidsrechter02-02-202014:00
Harrie ReintjesAchilles ’12 – Bon BoysScheidsrechter02-02-202014:00
Bennie RoenhorstUlftse Boys – MECScheidsrechter02-02-202014:00
Frank SandersDoetinchem – DVVScheidsrechter02-02-202014:00
Jeroen SinsNSVV FC Kunde – UHCScheidsrechter02-02-202014:30
Joost SoeterAZC – SC OverweteringScheidsrechter02-02-202014:00
Gradus WesselkampRKPSC – Angerlo VooruitScheidsrechter02-02-202014:00
Reinier WissingLonga ’30 3 – Pax 2Scheidsrechter02-02-202013:00
Succes en veel plezier met de wedstrijd(en).