Hieronder een overzicht van de wedstrijden in de week 49 van maandag 02 december t/m zondag 08 december

Mocht jouw aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@covsdoetinchem.nl

Bekijk altijd het kopje aanstellingen voor de meest actuele aanstellingen.

maandag 02 december

John DijkmanSportclub Olympic 10 – Zavodo 76 5Scheidsrechter (zaal)02-12-201921:00
John DijkmanSportclub Olympic 16 – SK Turkuaz 4Scheidsrechter (zaal)02-12-201922:00

dinsdag 03 december

Jesper Sanderssc Heerenveen JO19-1 – FC Twente JO19-1 Scheidsrechter03-12-201919:00

vrijdag 06 december

Ali CakirJU Wehl 2 – Angerlo Vooruit 1Scheidsrechter (zaal)06-12-201920:00
Ali CakirSK Turkuaz 6 – Doesburg SC 3Scheidsrechter (zaal)06-12-201921:00
John DijkmanWZV/Station Alexsander 1 – Veldhoek 1Scheidsrechter (zaal)06-12-201919:30
John DijkmanGonemo 3 – WZV/Station Alexsander 3Scheidsrechter (zaal)06-12-201920:30
Hans MigchelbrinkVVG ’25 1 – ZVL 2Scheidsrechter (zaal)06-12-201921:00
Hans MigchelbrinkVVG ’25 4 – AZSV 2Scheidsrechter (zaal)06-12-201922:00

zaterdag 07 december

Frans BeserFC Zutphen – DVOVScheidsrechter07-12-201914:30
Maarten BolwerkSDC Putten – StaphorstAssistent-scheidsrechter07-12-201914:30
Ab BrussenDZC ’68 JO17-4 – FC Trias JO17-3Scheidsrechter07-12-201912:15
Ali CakirLonga ’30 JO15-1 – Oranje Nassau JO15-1Scheidsrechter07-12-201913:00
Fernando van DamAZSV JO17-1 – ST: Reunie/GSV’63 JO17-1Scheidsrechter07-12-201912:30
John DijkmanDZC ’68 2 – SDV Barneveld 2Scheidsrechter07-12-201912:15
Arno ElfrinkDe Graafschap JO14-1 – NAC Breda JO14-1Scheidsrechter07-12-201915:00
Walter Hartjescsv Apeldoorn JO14-1 – Orion JO14-1Scheidsrechter07-12-201912:30
Elroy HogeweideElspeet – Swift ’64Scheidsrechter07-12-201914:30
Leo HuntingGendringen JO19-1 – Grol JO19-2Scheidsrechter07-12-201914:30
Bas JansenFC Zutphen JO17-1 – ST:VVG’25/Etten JO17-1Scheidsrechter07-12-201912:00
Kiran LenderingDVC’26 JO15-1 – VIOD JO15-1Scheidsrechter07-12-201915:15
Collin MasselinkSDOUC JO19-1 – FC Trias JO19-1Scheidsrechter07-12-201914:30
Robert RoemersDZC ’68 1 – SDV Barneveld 1Assistent-scheidsrechter07-12-201915:00
Bennie RoenhorstDTS Ede – HierdenAssistent-scheidsrecher07-12-201915:00
Wijnand RutgersVRC 1 – Batavia ’90 1Scheidsrechter07-12-201914:00
Julia VermeerBennekom JO19-1 – SML JO19-1Scheidsrechter07-12-201915:00
Romy VermeerOSC JO17-1 – Union JO17-1Scheidsrechter07-12-201914:45

zondag 08 december

Cristian Arevalo de WeeverHalsteren – UDI’19/CSUAssistent-scheidsrechter08-12-201914:30
Ab BrussenGroessen – SV LoilScheidsrechter08-12-201914:00
Jordi EijgelsheimDVSG – NiftrikScheidsrechter08-12-2019
Gerard de GraafBlauw Wit – TrekvogelsScheidsrechter08-12-201914:00
Erno HanninkVVLK – AVIOS/DBVScheidsrechter08-12-201914:30
Leo HuntingPax 2 – FC Winterswijk 3Scheidsrechter08-12-201910:30
Hans KokSC Rheden 1 – VVO 1Scheidsrechter08-12-201914:00
Hans MigchelbrinkSDC ’12 – Suryoye-MediterraneoScheidsrechter08-12-201914:00
Koen Molenaar’t Peeske – GSV ’38Scheidsrechter08-12-201914:00
Joey MullerMarkelo – RietmolenScheidsrechter08-12-201914:00
Erwin ReijersRKPSC – BabberichScheidsrechter08-12-201914:00
Harrie ReintjesDVC ’26 – Quick 1888Scheidsrechter08-12-201914:00
Bennie RoenhorstTerborg – GWVVScheidsrecher08-12-201914:00
Wijnand RutgersGWVV 2 – GSV ’38 2Scheidsrechter08-12-201910:00
Tim ScholtenActivia – KCVOScheidsrechter08-12-201914:00
Bas SeegersJong ADO Den Haag – DEMAssistent-scheidsrechter08-12-201914:30
Jeroen SinsHMC’17 – FC BerghScheidsrechter08-12-201914:00
Joost SoeterHC ’03 – PaxScheidsrechter08-12-201914:00
Emiel StienezenATC’65 – Wijhe ’92Scheidsrechter08-12-201914:00
Djoni WeberSV Gelders Eiland – Den DamScheidsrechter08-12-201914:00
Gradus WesselkampSDZZ – HalleScheidsrechter08-12-201914:00
Succes en veel plezier met de wedstrijd(en).
Buy now