Hieronder een overzicht van de wedstrijden in de week 48 van maandag 25 november t/m zondag 01 december

Mocht jouw aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@covsdoetinchem.nl

Bekijk altijd het kopje aanstellingen voor de meest actuele aanstellingen.

maandag 25 november

Ali CakirZVZ 1 – LZV/Kuypers Hair&Wel 4Scheidsrechter (zaal)25-11-201920:00
John DijkmanZVL 3 – LZV/Kuypers Hair&Wel 2Scheidsrechter (zaal)25-11-201921:00
John DijkmanZVL 2 – Reunie 1Scheidsrechter (zaal)25-11-201922:00
Jordi EijgelsheimEldenia O21-1 – csv Apeldoorn O21-1Scheidsrechter25-11-201920:30
Erno HanninkEldenia O21-1 – csv Apeldoorn O21-1Assistent-scheidsrechter25-11-201920:30
Julia VermeerEldenia O21-1 – csv Apeldoorn O21-1Assistent-scheidsrechter25-11-201920:30

dinsdag 26 november

Maarten BolwerkDe Graafschap 2 – FC Twente 2Assistent-scheidsrechter26-11-201918:30
Jesper SandersAZ JO19-1 – Vitesse JO19-1Scheidsrechter26-11-201919:00
Walter HartjesAZC 023 – VVG’25Scheidsrechter26-11-201920:00

woensdag 27 november

Arno ElfrinkST: Gendringen/SVGG JO15-1 – Varsseveld JO15-1Scheidsrechter27-11-201919:00
Jesper SandersDZC ’68 VR1 – FC Trias VR1Scheidsrechter27-11-201920:00

vrijdag 29 november

Ali CakirMontferland 1 – ZVL 5Scheidsrechter (zaal)29-11-201921:30
John DijkmanFC Dinxperlo 2 – WZV/Station Alexsander 2Scheidsrechter (zaal)29-11-201919:30
John DijkmanFC Dinxperlo 1 – DVC’26 2 zaalScheidsrechter (zaal)29-11-201920:30
Hans MigchelbrinkDVC’26 3 zaal – Sportclub Olympic 19Scheidsrechter (zaal)29-11-201920:30
Hans Migchelbrinksv Loil 1/ de Muizenberg – AZ 2000/Elderveld 1Scheidsrechter (zaal)29-11-201921:30

zaterdag 30 november

Frans BeserDe Esch – KloosterhaarScheidsrechter30-11-201914:30
Ruben BrilConcordia-W JO19-1 – OBW JO19-1Scheidsrechter30-11-201914:30
Ali CakirFC Trias JO19-1 – Grol JO19-1Scheidsrechter30-11-201915:00
Fernando van DamST: Terborg/Silvolde JO19-1 – VVG ’25 JO19-1Scheidsrechter30-11-201914:00
John DijkmanOBW – AlvernaScheidsrechter30-11-201915:00
Rob van HalAZSV 3 – DTS Ede 2Scheidsrechter30-11-201914:45
Elroy HogeweideZwart Wit ’63 – SV OtterloScheidsrechter30-11-201914:30
Martijn HooghoffWoezik JO15-1 – Orion JO15-1GScheidsrechter30-11-201912:00
Leo HuntingGendringen JO17-1 – FC Trias JO17-2Scheidsrechter30-11-201914:30
Bas JansenSpero JO19-1 – Bemmel SC JO19-1Scheidsrechter30-11-201914:00
Jurgen MaatkampVarsseveld JO17-1 – Pax JO17-1Scheidsrechter30-11-201912:30
Collin MasselinkVIOD JO19-1 – DVV JO19-1Scheidsrechter30-11-201915:15
Koen MolenaarVictoria ’28 1 – Hoeve Vooruit 1Scheidsrechter30-11-201918:00
Cor PeitsmanBennekom 2 – AVW ’66 2Scheidsrechter30-11-201912:15
Robert RoemersNunspeet – HierdenAssistent-scheidsrechter30-11-201914:45
Michel SaleminkGrol JO15-1 – ST: HSC’21/Buurse JO15-1Scheidsrechter30-11-201913:00
Frank SandersGroesbeekse Boys – Vitesse’08Scheidsrechter30-11-201918:30
Jesper SandersFC Groningen JO17-1 – AZ JO17-1Scheidsrechter30-11-201912:30
Jeroen SinsDZC’68 JO15-1G – Gemert JO15-1Scheidsrechter30-11-201911:45
Julia VermeerVitesse JO14-1 – PSV JO14-1Scheidsrechter30-11-201913:00
Romy VermeerArnhemse Boys JO16-1 – Sparta (AV) JO16-1Scheidsrechter30-11-201914:15
Djoni WeberGendringen 3 – AZSV 10Scheidsrechter30-11-201915:00

zondag 01 december

Cristian Arevalo de WeeverVOC – HBSAssistent-scheidsrechter01-12-201914:00
Ruben BrilVIOD 6 – VVG ’25 4Scheidsrechter01-12-201909:30
Ab BrussenDAVO – EnterScheidsrechter01-12-201914:00
Ali CakirWestendorp – SV Gelders EilandScheidsrechter01-12-201914:00
John DijkmanDalfsen – StadsparkAssistent-scheidsrechter01-12-201914:00
Gerard de GraafHelios – Turkse KrachtScheidsrechter01-12-201914:00
Leo HuntingVVG ’25 2 – DVC ’26 4Scheidsrechter01-12-201910:30
Hans KokRKHVV 2 – Longa ’30 2Scheidsrechter01-12-201910:30
Hans MigchelbrinkSchalkhaar – Achilles ’12Scheidsrechter01-12-201914:00
Koen MolenaarFC Dinxperlo – EttenScheidsrechter01-12-201914:30
Joey MullerWestervoort 1 – Sprinkhanen 1Scheidsrechter01-12-201914:00
Jelle PolmanLoo – SC DoesburgScheidsrechter01-12-201914:30
Erwin ReijersVIOD 2 – Union 2Scheidsrechter01-12-201910:30
Harrie ReintjesVIOD – SDOUCScheidsrechter01-12-201914:00
Tim ScholtenDiepenveen – VaassenScheidsrechter01-12-201914:00
Emiel StienezenDCS – DVC ’26Scheidsrechter01-12-201914:30
Gradus WesselkampNVC – Den DamScheidsrechter01-12-201914:00
Reinier WissingGWVV 2 – VIOD 3Scheidsrechter01-12-201910:00

Succes en veel plezier met de wedstrijd(en).
Buy now