Hieronder een overzicht van de wedstrijden in de week 45 van maandag 04 november t/m zondag 10 november

Mocht jouw aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@covsdoetinchem.nl

Bekijk altijd het kopje aanstellingen voor de meest actuele aanstellingen.

Maandag 04 november

Erno HanninkSML O21-1 – Diepenveen O21-1Scheidsrechter04-11-201919:30
Djoni Weber SML O21-1 – Diepenveen O21-1 Assistent-scheidsrechter 04-11-201919:30
Henk PetersEldenia O21-1 – Hoevelaken 021Scheidsrechter04-11-201920:30
Jeroen Sins Eldenia O21-1 – Hoevelaken 021 Assistent-scheidsrechter 04-11-201920:30
Cristian Arevalo de WeeverNAC Breda 2 – Excelsior 2Assistent-scheidsrechter04-11-201918:30
Bennie Roenhorst Zavodo 76 7 – Sportclub Olympic 9 Scheidsrechter (zaal) 04-11-201918:30
John DijkmanSK Turkuaz 5 – Sportclub Olympic 16Scheidsrechter (zaal)04-11-201921:00

Dinsdag 05 november

Frank SandersSP Lochem – DZC’68Scheidsrechter05-11-201920:00
Jesper Sanders Fortissimo O21-1 – VDZ O21-1 Scheidsrechter05-11-201920:30
Ruben BrilFortissimo O21-1 – VDZ O21-1Assistent-Scheidsrechter05-11-201920:30
Jordi EijgelsheimFortissimo O21-1 – csv Apeldoorn 021-1Assistent-scheidsrechter05-11-201920:30

Vrijdag 08 november

Ali CakirGrol 1 – Velocitas 1Scheidsrechter (zaal)08-11-201920:30
Ali CakirGrol 3 – Grol 2Scheidsrechter (zaal)08-11-201921:30
John DijkmanLZVV/MSML.NL 1 – Zavodo 76 4Scheidsrechter (zaal)08-11-201921:00

Zaterdag 09 november

Cristian Arevalo de WeeverJuliana ’31 JO19-1 – Union JO19-1Scheidsrechter09-11-201915:00
Frans BeserASV ’57 – WilhelminaschoolScheidsrechter09-11-201914:30
Maarten BolwerkVVOG – Excelsior’31Assistent-scheidsrechter09-11-201914:30
Ruben BrilSDOUC JO19-1 – ST: Terborg/Silvolde JO19-1Scheidsrechter09-11-201914:30
Ali CakirBon Boys JO19-1 – Sportlust Glanerbrug JO19-1Scheidsrechter09-11-201915:00
Fernando van DamFC Trias JO17-1 – FC Zutphen JO17-1Scheidsrechter09-11-201913:00
John DijkmanDZC ’68 3 – Hulzense Boys 2Scheidsrechter09-11-201914:15
Arno ElfrinkVorden JO19-1 – Be Quick Z. JO19-1Scheidsrechter09-11-201913:30
Rob van HalDZC ’68 VR1 – Vitesse’63 VR1Scheidsrechter09-11-201917:30
Walter HartjesDVOL JO17-1 – Juliana ’31 JO17-2Scheidsrechter09-11-201913:00
Elroy HogeweideVIOS V. – ESCScheidsrechter09-11-201914:30
Martijn HooghoffFortissimo JO17-1 – csv Apeldoorn JO17-2Scheidsrechter09-11-201912:15
Kiran LenderingSC Rheden JO15-1 – SJO Oeken/Brummen JO15-1GScheidsrechter09-11-201912:30
Jurgen MaatkampOBW JO15-1 – FC Dinxperlo JO15-1Scheidsrechter09-11-201912:45
Cor PeitsmanValburg – EMMScheidsrechter09-11-201915:00
Bennie RoenhorstSDV Barneveld – WHCAssistent-scheidsrecher09-11-201915:00
Wijnand RutgersQuick ’20 – ASC ’62Scheidsrechter09-11-201915:00
Frank SandersRohda R. 2 – AWC 2Scheidsrechter09-11-201919:00
Jesper SandersFC Utrecht JO17-1 – FC Volendam JO17-1Scheidsrechter09-11-201914:30
Jeroen SinsVorden JO17-1 – VIOD JO17-1Scheidsrechter09-11-201911:30
Julia VermeerTrekvogels JO19-1 – SKV JO19-1Scheidsrechter09-11-201915:00
Romy VermeerDZC’68 JO15-1G – Achilles ’29 JO15-1GScheidsrechter09-11-201912:15

Zondag 10 november

Cristian Arevalo de WeeverOSS’20 – ADO ’20Assistent-scheidsrechter10-11-201914:30
Ab BrussenEtten – TerborgScheidsrechter10-11-201914:00
John DijkmanStevo – RKHVVAssistent-scheidsrechter10-11-201914:00
Jordi EijgelsheimSilvolde 2 – Bataven 2Scheidsrechter10-11-201910:00
Tom GiezenDen Dam – Ajax BScheidsrechter10-11-201914:00
Gerard de GraafRood Wit – EstriaScheidsrechter10-11-201914:00
Erno HanninkUnitas ’28 – AAC-OlympiaScheidsrechter10-11-201914:30
Ivo HoekKSV – HMC ’17Scheidsrechter10-11-201914:00
Leo HuntingGWVV 2 – DVV 2Scheidsrechter10-11-201910:00
Hans KokVVG ’25 – OBWScheidsrechter10-11-201914:00
Hans MigchelbrinkWijhe ’92 – Bon BoysScheidsrechter10-11-201914:00
Koen MolenaarKeijenburgse Boys – MECScheidsrechter10-11-201914:00
Joey MullerFC Eibergen – Victoria ’28Scheidsrechter10-11-201914:00
Henk PetersDSZ – UHCScheidsrechter10-11-201914:00
Jelle PolmanHeeten – FC Ulu SporScheidsrechter10-11-201914:00
Erwin ReijersNVC – SV Gelders EilandScheidsrechter10-11-201914:00
Harrie ReintjesSpero – DIO ’30Scheidsrechter10-11-201914:00
Bennie RoenhorstRietmolen – NeedeScheidsrechter10-11-201914:00
Wijnand RutgersVIOD 3 – ’t Peeske 2Scheidsrechter10-11-201910:00
Frank SandersLemelerveld – OerterpScheidsrechter10-11-201914:00
Tim ScholtenStevo 2 – RKHVV 2Scheidsrechter10-11-201910:45
Bas SeegersHercules – DongenAssistent-scheidsrechter10-11-201914:00
Jeroen SinsGSV ’38 – GroessenScheidsrechter10-11-201914:00
Joost SoeterDoetinchem – HC ’03Scheidsrechter10-11-201914:00
Gradus WesselkampKilder – SVGGScheidsrechter10-11-201914:00
Reinier WissingFC Dinxperlo 2 – Varsseveld 2Scheidsrechter10-11-201910:30
Succes en veel plezier met de wedstrijd(en).
Buy now