Hieronder een overzicht van de wedstrijden in de week 44 van maandag 28 oktober t/m zondag 3 november

Mocht jouw aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@covsdoetinchem.nl

Bekijk altijd het kopje aanstellingen voor de meest actuele aanstellingen.

Maandag 28 oktober

John DijkmanDoesburg SC 1 – DGA 1Scheidsrechter (zaal)28-10-201921:00
Afbeeldingsresultaat voor knvb beker logo

Dinsdag 29 oktober

Richard PolmanIJsselmeervogels – FC Den BoschAssistent-scheidsrechter29-10-201919:45

Vrijdag 01 november

Hans MigchelbrinkVoorwaarts Twello 1/ ADAS Groep – KCVO 1Scheidsrechter (zaal)01-11-201921:00

Zaterdag 02 november

Cristian Arevalo de WeeverJonge Kracht JO19-1 – Bennekom JO19-1Scheidsrechter02-11-201913:15
Frans BeserAJC’96 – OZCScheidsrechter02-11-201915:00
Maarten BolwerkDOVO – BarendrechtAssistent-scheidsrechter02-11-201914:30
Gerlof BrilVIOD 3 – Zelos 5Scheidsrechter02-11-201915:30
Ruben BrilSC Bemmel JO19-1 – Trekvogels JO19-1Scheidsrechter02-11-201915;45
Ali CakirOVC JO17-1 – SDV Barneveld JO17-1Scheidsrechter02-11-201911:00
Fernando van DamDCS JO19-1 – Bataven JO19-1Scheidsrechter02-11-201915:00
John DijkmanSportlust Glanerbrug – TubantiaScheidsrechter02-11-201915:30
Walter HartjesSC Rheden JO17-1 – OBW JO17-1Scheidsrechter02-11-201914:30
Elroy HogeweideTersschuurse Boys – AGOVVScheidsrechter02-11-201914:30
Martijn HooghoffLunteren JO17-1 – SML JO17-2Scheidsrechter02-11-201911:00
Leo HuntingGendringen/SVGG JO15-1 – Vorden JO15-1Scheidsrechter02-11-201912:00
Richard KempermanExcelsior Z 2 – De Paasberg 2Scheidsrechter02-11-201912:30
Kiran Lenderingvv Dieren JO17-2 – DZC ’68 JO17-2Scheidsrechter02-11-201912:30
Jurgen MaatkampWarnsveldse Boys JO17-1 – AVW ’66 JO17-1Scheidsrechter02-11-201911:30
Cor PeitsmanJuliana ’31 – Kolping/DynamoScheidsrechter02-11-201915:00
Wijnand RutgersDTS EDE – DZC’68Scheidsrechter02-11-201915:00
Michel SaleminkSKV JO19-1 – Brakkenstein JO19-1Scheidsrechter02-11-201912:30
Frank SandersWarnsveldse Boys – AZCScheidsrechter02-11-201919:00
Jesper SandersFeyenoord JO17-1 – Vitesse JO17-1Scheidsrechter02-11-201912:00
Jeroen SinsDe Graafschap JO14-1 – PEC Zwolle JO14-1Scheidsrechter02-11-201915:00
Julia VermeerAchilles ’29 JO17-1G – JVC Cuijk JO17-1Scheidsrechter02-11-201915:00
Romy VermeerST VVG’25/Etten JO17-1 – FC Trias JO17-1Scheidsrechter02-11-201915:00
Djoni WeberGendringen 3 – FC Winterswijk 5Scheidsrechter02-11-201912:55

Zondag 03 november

Cristian Arevalo de WeeverJong ADO Den Haag – GemertAssistent-scheidsrechter03-11-201914:30
Ruben BrilVIOD 8 – Westendorp 2Scheidsrechter03-11-201911:30
Ab BrussenAD’69 – GendringenScheidsrechter03-11-201914:00
Ali CakirBabberich – HalleScheidsrechter03-11-201914:00
Jordi EijgelsheimDVSG – SCD ’33Scheidsrechter03-11-201914:30
Gerard de GraafKSCVO – DiepenveenScheidsrechter03-11-201914:00
Erno HanninkSVO ’68 – VVLKScheidsrechter03-11-201914:30
Ivo HoekSC Doesburg – Jonge KrachtScheidsrechter03-11-201914:00
Leo Hunting’t Peeske 2 – EDS 2Scheidsrechter03-11-201911:00
Hans KokFC Trias – RuurloScheidsrechter03-11-201914:00
Hans MigchelbrinkBWO – WSVScheidsrechter03-11-201914:00
Koen MolenaarKrayenhoff – NijmegenScheidsrechter03-11-201914:30
Joey MullerSC Meddo – KSVScheidsrechter03-11-201914:00
Henk PetersUlftse Boys – SJO/SSA HMC ’17Scheidsrechter03-11-201914:00
Jelle PolmanSprinkhanen – CHRCScheidsrechter03-11-201914:00
Harrie ReintjesAchilles’12 – ATC’65Scheidsrechter03-11-201914:00
Wijnand RutgersVarsseveld 2 – Pax 2Scheidsrechter03-11-201910:00
Bas SeegersHoogland – QuickAssistent-scheidsrechter03-11-201914:00
Jeroen SinsFC Dinxperlo – GWVVScheidsrechter03-11-201914:30
Joost SoeterVVG’25 – SP LochemScheidsrechter03-11-201914:00
Emiel StienezenMASV – Quick 1888Scheidsrechter03-11-201914:00
Gradus WesselkampSV Gelders Eiland – RijnlandScheidsrechter03-11-201914:00
Succes en veel plezier met de wedstrijd(en).
Buy now