Hieronder een overzicht van de wedstrijden in de week 43 van maandag 21 oktober t/m zondag 27 oktober

Mocht jouw aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@covsdoetinchem.nl

Bekijk altijd het kopje aanstellingen voor de meest actuele aanstellingen.

Dinsdag 22 oktober

Elroy HogeweideFC Zutphen – AZSVScheidsrechter22-10-201920:00
Joost SoeterOBW 1 – Grol 1Scheidsrechter22-10-201920:00
Martijn HooghoffKNVB OOST TALENTGROEP ONDER 13 ARNHEM/NIJMEGEN – KNVB OOST TALENTGROEP ONDER 13 ARNHEM/NIJMEGENScheidsrechter22-10-201919:00

Vrijdag 25 oktober

Ali CakirAZSV 3 – VVG ’25 3Scheidsrechter (zaal)25-10-201919:30
Ali CakirAD ’69 1 – Brasil ’77 3Scheidsrechter (zaal)25-10-201920:30
John DijkmanSportclub Olympic 4 – ZVV Ede 3Scheidsrechter (zaal)25-10-201920:00
John DijkmanSportclub Olympic 11 – AZ 2000 – Elderveld 2Scheidsrechter (zaal)25-10-201921:00
Hans MigchelbrinkAndarinyo 2 – Teuge SP 1Scheidsrechter (zaal)25-10-201919:30
Hans MigchelbrinkAndarinyo 9 – VIOS V. 1Scheidsrechter (zaal)25-10-201920:30

Zaterdag 26 oktober

Cristian Arevalo de WeeverGroene Ster – WestlandiaAssistent-scheidsrechter26-10-201918:00
Frans BeserSP Eefde- DVOVScheidsrechter26-10-201914:30
Maarten BolwerkSteDoCo – VVSBAssistent-scheidsrechter26-10-201914:30
Ruben BrilDe Graafschap JO13-1 – Roda JC JO13-1Scheidsrechter26-10-201912:30
Ali CakirLochem SP JO17-1 – ST: Terborg/Silvolde JO17-1Scheidsrechter26-10-201915:00
John DijkmanAZ 2000/Elderveld 1- DVVScheidsrechter26-10-201914:30
Arno ElfrinkFC Winterswijk JO17-1 – Heino JO17-1Scheidsrechter26-10-201912:45
Rob van HalAZSV 3 – VVOP 2Scheidsrechter26-10-201914:45
Walter HartjesBon Boys JO15-1 – Wilhelminaschool JO15Scheidsrechter26-10-201913:00
Elroy HogeweideHattem – OeneScheidsrechter26-10-201914:30
Richard KempermanBennekom 3 – SDS ’55 2Scheidsrechter26-10-201915:00
Kiran LenderingSJO ZZC JO17-1 – AVW ’66 JO17-1Scheidsrechter26-10-201914:00
Collin MasselinkST: Terborg/Silvolde JO19-1 – Lochem SP JO19-1Scheidsrechter26-10-201914:00
Cor PeitsmanONA ’53 – GVCScheidsrechter26-10-201915:00
Bennie RoenhorstDFS – Go Ahead K.Assistent-scheidsrechter26-10-201914:30
Wijnand RutgersIJVV – Be Quick’28Scheidsrechter26-10-201914:30
Jesper SandersSBV Excelsior JO19-1 – Fortuna Sittard JO19-1Scheidsrechter26-10-201915:00
Bas SeegersGroene Ster – WestlandiaAssistent-scheidsrechter26-10-201918:00
Jeroen SinsDCS JO19-1 – ESA JO19-1Scheidsrechter26-10-201915:00
Julia VermeerDVOV JO19-1 – RKHVV JO19-1Scheidsrechter26-10-201913:15
Romy VermeerDVOV JO17-1 – VDZ JO17-1Scheidsrechter26-10-201911:15
Djoni WeberGendringen/SVGG JO15-2G – DVC’26 JO15-3Scheidsrechter26-10-201912:00

Zondag 27 oktober

Ruben BrilVIOD 5 – Concordia-W 8Scheidsrechter27-10-201909:30
John DijkmanGRC Groningen – WVVAssistent-scheidsrechter27-10-201914:00
Jordi EijgelsheimSDZZ – SV Gelders EilandScheidsrechter27-10-201914:00
Ivo HoekGSV ’38 – SprinkhanenScheidsrechter27-10-201914:00
Hans MigchelbrinkSuryoye-Mediterraneo – NEOScheidsrechter27-10-201914:00
Joey MullerGWVV – Ulftse BoysScheidsrechter27-10-201914:00
Henk PetersTerborg – MECScheidsrechter27-10-201914:00
Jelle PolmanVIOS B. – RietmolenScheidsrechter27-10-201914:00
Harrie ReintjesVarsseveld – MASVScheidsrechter27-10-201914:00
Bennie RoenhorstKSV – FC BerghScheidsrechter27-10-201914:00
Michel SaleminkTerborg – MECAssistent-scheidsrecher27-10-201914:00
Frank SandersBorne – Avanti W.Scheidsrechter27-10-201914:00
Tim ScholtenDe Tukkers- RSCScheidsrechter27-10-201914:00
Jeroen Sins’t Peeske – SC DoesburgScheidsrechter27-10-201914:00
Joost SoeterConcordia-W 2 – AWC 2Scheidsrechter27-10-201910:30
Emiel StienezenEilermark – BWOScheidsrechter27-10-201914:00
Djoni WeberNVC – SVGGScheidsrechter27-10-201914:00
Succes en veel plezier met de wedstrijd(en).
Buy now