Hieronder een overzicht van de wedstrijden in de week 40 van maandag 30 september t/m zondag 05 oktober.

Mocht jouw aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@covsdoetinchem.nl

Bekijk altijd het kopje aanstellingen voor de meest actuele aanstellingen.

Maandag 30 september

Bennie RoenhorstSportclub Olympic 15/ Ambassadors FC – Zavodo 76 7Scheidsrecher(zaal)30-09-201919:00

Dinsdag 01 oktober

Ruben BrilVDZ O21-1 – SKV O21-1Assistent-scheidsrechter01-10-201920:30
Tom GiezenVDZ O21-1 – SKV O21-1Scheidsrechter01-10-201920:30
Bas Jansen VDZ O21-1 – SKV O21-1 Assistent-scheidsrechter01-10-2019
Erno HanninkOBW – AZCScheidsrechter01-10-201920:00
Henk PetersVorden – DVC’26Scheidsrechter01-10-201920:00

Woensdag 02 oktober

Arno ElfrinkGendringen/SVGG JO15-1 – DVC’26 JO15-1Scheidsrechter02-10-201919:00

Vrijdag 04 oktober

Ali CakirJU Wehl 1 – FC Dinxperlo 1Scheidsrechter (zaal)04-10-201920:00
John DijkmanDe Meipoort 2 – Velocitas 1Scheidsrechter (zaal)04-10-201920:30
John DijkmanDVC’26 3 – Grol 1Scheidsrechter (zaal)04-10-201921:30

Zaterdag 05 oktober

Cristian Arevalo de WeeverDZC ’68 JO19-1 – Woezik JO19-1Scheidsrechter05-10-201914:00
Frans BeserBergentheim – DESScheidsrechter05-10-201914:30
Maarten BolwerkHZVV – SC GenemuidenAssistent-scheidsrechter05-10-201915:00
Ruben BrilRuurlo JO17-1 – ST:VVG’25/Etten JO17-1Scheidsrechter05-10-201915:00
Ali CakirVorden JO17-1 – ST: Reunie/GSV’63 JO17-1Scheidsrechter05-10-201912:00
John DijkmanRohda R. – HeinoAssistent-scheidsrechter05-10-201919:00
Arno ElfrinkOSC JO19-1 – Bemmel SC JO19-1Scheidsrechter05-10-201916:15
Rob van HalAZSV VR1 – Klarenbeek SC VR1Scheidsrechter05-10-201915:00
Elroy HogeweideZwart Wit ’63 – SKVScheidsrechter05-10-201914:30
Martijn HooghoffVIOS V. JO17-1 – FC Horst JO17-1Scheidsrechter05-10-201911:00
Leo HuntingGendringen/SVGG JO15-1 – SJO ZZC JO15-1Scheidsrechter05-10-201912:00
Bas JansenLonga ’30 JO15-1 – FC Trias JO15-1Scheidsrechter05-10-201913:00
Peter LubbersFC Dinxperlo 2 – VDZ 2Scheidsrechter05-10-201914:30
Collin MasselinkFC Bergh JO19-1 – DVC ’26 JO19-1Scheidsrechter05-10-201915:00
Wijnand RutgersLunteren – RenswoudeScheidsrechter05-10-201914:30
Michel SaleminkBon Boys JO19-1 – Tubantia JO19-1Scheidsrechter05-10-201915:00
Jeroen SinsBrakkenstein JO19-1 – Eldenia JO19-1Scheidsrechter05-10-201915:00
Djoni WeberGendringen/SVGG JO13-1 – AD’69 JO13-1Scheidsrechter05-10-201909:00

Zondag 06 oktober

Cristian Arevalo de WeeverADO ’20 – LiendenAssistent-scheidsrechter06-10-201914:00
Melvin te BooijDIOSA 1 – Hatert 1Scheidsrechter06-10-201914:30
Gerard de GraafBeuningse Boys – Rood WitScheidsrechter06-10-201914:00
Erno HanninkEdesche Boys – ElsweideScheidsrechter06-10-201914:00
Ivo HoekUDI – HectorScheidsrechter06-10-201914:00
Leo HuntingVIOD 3 – SC Rheden 2Scheidsrechter06-10-201909:30
Hans KokMontferland – SP LochemScheidsrechter06-10-201914:00
Hans MigchelbrinkRigtersbleek – BatavenScheidsrechter06-10-201914:00
Koen Molenaar’t Peeske – GVAScheidsrechter06-10-201914:00
Joey MullerGroessen – AngerenScheidsrechter06-10-201914:00
Henk PetersApeldoornse Boys – OrderbosScheidsrechter06-10-201914:00
Harrie ReintjesSchalkhaar – NEOScheidsrechter06-10-201914:00
Bennie RoenhorstSC Meddo – FC DinxperloScheidsrechter06-10-201914:00
Wijnand RutgersFC Winterswijk 4 – Voorwaarts T 3Scheidsrechter06-10-201909:30
Frank Sanders Columbia – BWO Scheidsrechter06-10-201914:00
Tim ScholtenActivia – DiepenveenScheidsrechter06-10-201914:00
Jeroen SinsSprinkhanen – LooScheidsrechter06-10-201914:00
Emiel StienezenAchilles ’12 – Wijhe ’92Scheidsrechter06-10-201914:00
Gradus WesselkampBataven 2 – VIOD 2Scheidsrechter06-10-201910:30

Succes en veel plezier met de wedstrijden.

Buy now