Aanstellingen SDO Week 4

banner homepage

Hieronder een overzicht van de wedstrijden in de week 04 van woensdag 22 januari t/m zondag 26 januari.

1ste van het nieuwe jaar de winterstop is voorbij =)

Mocht jouw aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@covsdoetinchem.nl

Bekijk altijd het kopje aanstellingen voor de meest actuele aanstellingen.

Woensdag 22 januari

Bas JansenFC Bergh VR1 – DZC ’68 O23-1Scheidsrechter22-01-202020:00
Jelle PolmanFC Trias VR1 – AZSV VR1Scheidsrechter22-01-202020:00

Vrijdag 24 januari

John DijkmanWZV/Station Alexsander 3 – Gonemo 4Scheidsrechter (zaal)24-01-202020:30
Hans MigchelbrinkVVG ’25 1 – Gonemo 2Scheidsrechter (zaal)24-01-202021:00
Hans MigchelbrinkVVG ’25 4 – Brasil ’77 3Scheidsrechter (zaal)24-01-202022:00

Zaterdag 25 januari

Cristian Arevalo de WeeverVA N.E.C. JO15-1 – Go Ahead Eagles JO15-1Scheidsrechter25-01-202012:00
Frans BeserExcelsior’31 2 – Sparta Nijkerk 2Scheidsrechter25-01-202011:30
Maarten BolwerkDHSC – ARCAssistent-scheidsrechter25-01-202014:30
Gerlof BrilVIOD 2 (zat) – DZC ’68 11Scheidsrechter25-01-202012:00
Ruben BrilVIOD JO19-1 – SV Grol JO19-1 Scheidsrechter25-01-202014:15
John DijkmanDZC ’68 2 – SDC Putten 2Scheidsrechter25-01-202012:15
Jurgen MaatkampVIOD JO15-1 – Vorden JO15-1 Scheidsrechter25-01-202010:00
Koen MolenaarSV DFS – NunspeetAssistent-scheidsrechter25-01-202014:30
Robert Roemerscsv Apeldoorn – Go Ahead K.Assistent-scheidsrechter25-01-202015:00
Bennie RoenhorstDZC ’68 – HierdenAssistent-scheidsrecher25-01-202015:00
Wijnand RutgersWVF – ZACScheidsrechter25-01-202014:30
Frank SandersSDZZ JO17-1G – Doetinchem JO17-1 Scheidsrechter25-01-202013:00
Jesper SandersFeyenoord JO17 – PSV JO17-1Scheidsrechter25-01-202012:00
Julia VermeerDe Graafschap JO14-1 – Sparta Rotterdam JO14-1Scheidsrechter25-01-202015:00

Zondag 26 januari

Cristian Arevalo de WeeverBlauw Geel’38/JUMBO – QuickAssistent-scheidsrechter26-01-202014:00
Ab BrussenDe Gazelle – SV TwelloScheidsrechter26-01-202014:00
Ali CakirWolfersveen – ErixScheidsrechter26-01-202014:30
John DijkmanSP Lochem – WitkampersAssistent-scheidsrechter26-01-202014:00
Jordi EijgelsheimVVLK – BataviaScheidsrechter26-01-202014:30
Tom GiezenDVSG – Victoria ’25Scheidsrechter26-01-202014:30
Erno HanninkSVHA – SVO ’68Scheidsrechter26-01-202014:00
Hans MigchelbrinkSDC ’12 – EilermarkScheidsrechter26-01-202014:00
Koen MolenaarEtten – KSVScheidsrechter26-01-202014:00
Joey MullerLoo – WestervoortScheidsrechter26-01-202014:30
Jelle PolmanOSC – DIOSAScheidsrechter26-01-202014:00
Richard Polman PSV – FC Twente Assistent-scheidsrechter 26-01-202016:45
Harrie ReintjesColumbia – SchalkhaarScheidsrechter26-01-202014:00
Bennie RoenhorstDelden – VasseScheidsrechter26-01-202014:30
Frank SandersColmschate – KCVOScheidsrechter26-01-202014:00
Jeroen Sins’t Peeske – SprinkhanenScheidsrechter26-01-202014:00
Emiel StienezenDIO’30 – Concordia WehlScheidsrechter26-01-202014:00
Succes en veel plezier met de wedstrijd(en).