Hieronder een overzicht van de wedstrijden in de week 37 van maandag 09 september t/m zondag 15 september.

Mocht jouw aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@covsdoetinchem.nl

Bekijk altijd het kopje aanstellingen voor de meest actuele aanstellingen.

Maandag 09 September

John DijkmanMeipoort De 1 – Sportclub Olympic 5Scheidsrechter (zaal)09-09-201920:00

Dinsdag 10 September

Erno HanninkSC Westervoort – Robur et Volocitas (OEFEN)Scheidsrechter10-09-201920:15
Jeroen SinsDoetinchem – FC Dinxperlo (OEFEN)Scheidsrechter10-09-201920:00

Donderdag 12 September

Ab Brussensv Loil – Warnsveldse BoysScheidsrechter12-09-201920:00
Richard KempermanDe Paasberg 2 – AZSV 5Scheidsrechter12-09-201920:00
Koen MolenaarRuurlo – SC DoesburgScheidsrechter12-09-201919:30

Vrijdag 13 September

Ali CakirKlarenbeek SC VR1 – Morado CF VR1Scheidsrechter (zaal)13-09-201920:00
Ali CakirVoorst 1 – Twello SV 1Scheidsrechter (zaal)13-09-201921:00
John DijkmanVVG’25 3 – Gonemo 3Scheidsrechter (zaal)13-09-201921:00
John DijkmanVVG’25 2 – ZVL 2Scheidsrechter (zaal)13-09-201922:00

Zaterdag 14 September

Cristian Arevalo de WeeverAchilles’29 JO19-1 – FC Bergh JO19-1Scheidsrechter14-09-201915:00
Maarten BolwerkGemert – Blauw Geel’38/jumboAssistent-scheidsrechter14-09-201919:00
Gerlof BrilVIOD 3 – DZC ’68 12Scheidsrechter14-09-201913:15
Ruben BrilBennekom JO17-1 – Zeewolde JO17-1Scheidsrechter14-09-201912:30
John DijkmanOBW – AZSV 3Scheidsrechter14-09-201912:45
Elroy HogeweideHarfsen – De EschScheidsrechter14-09-201914:30
Martijn HooghoffDTS Ede JO15-1G – SDV Barneveld JO15-1Scheidsrechter14-09-201910:15
Richard KempermanFortissimo 2 – VVOP 2Scheidsrechter14-09-201912:00
Peter LubbersDZC ’68 4 – ESA 3Scheidsrechter14-09-201914:00
Collin MasselinkST: Terborg/Silvolde JO19-1 – VIOD JO19-1Scheidsrechter14-09-201914:00
Hans MigchelbrinkNEO – Enter VooruitScheidsrechter14-09-201918:00
Joey MullerHoeve Vooruit – TVC ’28 2Scheidsrechter14-09-201918:00
Cor PeitsmanDe Treffers – JVC CuijkScheidsrechter14-09-201915:30
Wijnand RutgersBarbaros – Vroomshoopse BoysScheidsrechter14-09-201917:00
Michel SaleminkSDOUC JO19-1 – Trekvogels JO19-1Scheidsrechter14-09-201915:30
Jeroen SinsESA JO17-1 – VIOD JO17-1Scheidsrechter14-09-201914:30
Emiel StienezenSchalkhaar – SVIScheidsrechter14-09-201917:00

Zondag 15 September

Cristian Arevalo de WeeverEmmen – HollandiaAssistent-scheidsrechter15-09-201914:00
Melvin te BooijLoo – DVOLScheidsrechter15-09-201914:30
Ruben BrilVIOD 2 – GWVV 2Scheidsrechter15-09-201911:00
Ali CakirEDS – DIOSAScheidsrechter15-09-201914:00
Tom GiezenKSV – KilderScheidsrechter15-09-201914:00
Ivo HoekSV Basteom – Robur et VelocitasScheidsrechter15-09-201914:00
Richard KempermanDCS 6 – DVV 4Scheidsrechter15-09-201912:15
Koen MolenaarVVG ’25 – TerborgScheidsrechter15-09-201914:00
Joey MullerGWVV – SC MillingenScheidsrechter15-09-201914:00
Henk PetersTrekvogels – DSZScheidsrechter15-09-201914:30
Jelle PolmanMeddo SC – Sportclub OverdinkelScheidsrechter15-09-201914:00
Harrie ReintjesWoezik – Prinses IreneScheidsrechter15-09-201914:30
Bennie RoenhorstFC Bergh – EwijkScheidsrechter15-09-201914:00
Frank SandersSML – VVOScheidsrechter15-09-201914:00
Tim ScholtenHelios – MarkeloScheidsrechter15-09-201914:00
Jeroen SinsVDZ – NSVV FC KundeScheidsrechter15-09-201914:00
Joost SoeterGSV’38 – SC RhedenScheidsrechter15-09-201914:00
Djoni WeberUlftse Boys – DVSGScheidsrechter15-09-201914:00
Gradus WesselkampBabberich – SCEScheidsrechter15-09-201914:00

Succes en veel plezier met de wedstrijden.

Buy now