Hieronder een overzicht van de wedstrijden in de week 36 van maandag 02 september t/m zondag 08 september.

Mocht jouw aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@covsdoetinchem.nl

Bekijk altijd het kopje aanstellingen voor de meest actuele aanstellingen.

Maandag 02 September

Ali CakirZavodo’76 3 – DGA 1Scheidsrechter (zaal)02-09-201919:30
Ali CakirZavodo’76 9 – Sportclub Olympic 15Scheidsrechter (zaal)02-09-201920:30
John DijkmanOeken 1 – SC Doesburg 2Scheidsrechter (zaal)02-09-201920:00
Bennie RoenhorstSportclub Olypic VR1 – SV Basteom VR1Scheidsrechter(zaal)02-09-201919:00
Bennie RoenhorstSportclub Olympic 14 – Sportclub Olympic 10Scheidsrechter(zaal)02-09-201920:00

Dinsdag 03 September

John DijkmanAchilles E – Bergentheim 1Scheidsrechter03-09-201920:00
Richard KempermanDZC’68 4 – Redichem 2Scheidsrechter03-09-201920:00
Wijnand RutgersFC Winterswijk 3 – Witkampers 2Scheidsrechter03-09-201920:15

Donderdag 05 September

Leo HuntingSilvolde 2 – VVG’25 2Scheidsrechter05-09-201920:00
Joost SoeterVVG’25 1 – ’t Peeske 1Scheidsrechter05-09-201920:00

Vrijdag 06 September

Ali CakirBrakkenstein 2 – Orion 2Scheidsrechter (zaal)06-09-201920:30
Ali CakirUNI ZVV 5 – Madereros C.F. 10Scheidsrechter (zaal)06-09-201921:25
John DijkmanGroen Wit’62 1 – csv Apeldoorn 9Scheidsrechter (zaal)06-09-201920:20
John Dijkmancsv Apeldoorn 2 – Robur et Volocitas 1Scheidsrechter (zaal)06-09-201921:15
Hans MigchelbrinkDierense Boys 1 – AZ 2000/elderveld 1Scheidsrechter (zaal)06-09-201920:00

Zaterdag 07 September

Cristian Arevalo de WeeverLonga’30 – UDI’19Assistent-scheidsrechter07-09-201918:30
Maarten BolwerkStaphorst – BerkumAssistent-scheidsrechter07-09-201914:30
Ruben BrilVorden JO19-1 – DCS JO19-1Scheidsrechter07-09-201914:00
Ali CakirVV Dieren JO17-1 – FC Zutphen JO17-1Scheidsrechter07-09-201914:00
Fernando van DamVV Dieren JO19-1 – SKV JO19-1Scheidsrechter07-09-201912:00
John DijkmanBennekom – WAVVAssistent-scheidsrechter07-09-201917:00
Arno ElfrinkFC Trias JO19-1 – ATC’65 JO19-1Scheidsrechter07-09-201915:00
Elroy HogeweideDVS’33 Ermelo 2 – VVOP 2Scheidsrechter07-09-201911:30
Martijn HooghoffDZC’68 JO15-2 – DCS JO15-1Scheidsrechter07-09-201911:45
Richard KempermanSDS’55 2 – Stroe 4Scheidsrechter07-09-201912:00
Collin MasselinkLonga’30 JO15-1 – SP Lochem JO15-1GScheidsrechter07-09-201913:00
Hans MigchelbrinkBe Quick Z. – Concordia WehlScheidsrechter07-09-201915:15
Hans MigchelbrinkVarsseveld – FC WinterswijkScheidsrechter07-09-201918:00
Cor PeitsmanKolping/Dynamo – Oranje BlauwScheidsrechter07-09-201914:00
Harrie ReintjesColumbia – Voorwaarts TwelloScheidsrechter07-09-201917:00
Bennie RoenhorstSV DFS – De Merino’sAssistent-scheidsrecher07-09-201914:30
Wijnand RutgersViod 1 – Quick’20Scheidsrechter07-09-201917:00
Michel SaleminkFC Winterswijk JO17-1 – De Tubanters JO17-1Scheidsrechter07-09-201912:45
Jeroen SinsDZC’68 VR1 – Blauw Geel’55 VR1Scheidsrechter07-09-201916:15

Zondag 08 September

Melvin te BooijWestervoort – HAVOScheidsrechter08-09-201914:00
Ab BrussenFC Bergh – GroessenScheidsrechter08-09-201914:00
Ali CakirZelhem – NVCScheidsrechter08-09-201914:00
John DijkmanAjax – SC HeerenveenAssistent-scheidsrechter08-09-201914:00
Jordi EijgelsheimKeijenburgse Boys 2 – VVLKScheidsrechter08-09-201914:00
Tom GiezenDVSG – Den DamScheidsrechter08-09-201914:30
Erno Hannink‘T Peeske 2 – SC Millingen 2Scheidsrechter08-09-201911:00
Ivo HoekHC’03 – HMC’17Scheidsrechter08-09-201914:00
Matthijs HoopmanRatti/Socii – HalleScheidsrechter08-09-201914:00
Hans KokFC Winterswijk 2 – BuurseScheidsrechter08-09-201914:00
Joey MullerUlftse Boys – SprinkhanenScheidsrechter08-09-201914:00
Cor PeitsmanHalle 2 – HMC’17 2Scheidsrechter08-09-201910:30
Jelle PolmanRKZVC 2 – Ruurlo 2Scheidsrechter08-09-201910:30
Bennie RoenhorstSC Doesburg – GendringenScheidsrechter08-09-201914:00
Wijnand RutgersVarsseveld 2 – Pax 3Scheidsrechter08-09-201910:00
Tim ScholtenRobur et Velocitas – Groen Wit’62 –Scheidsrechter08-09-201914:30
Jeroen SinsConcordia Wehl 2 – FC Dinxperlo 2Scheidsrechter08-09-201910:30
Djoni WeberRKPSC – NiftrikScheidsrechter08-09-201914:00
Gradus WesselkampSV Gelders Eiland – VeluwezoomScheidsrechter08-09-201914:00

Succes en veel plezier met de wedstrijden.

Buy now