Hieronder een overzicht van de wedstrijden in de week 35 van maandag 26 augustus t/m zondag 01 september.

Mocht jouw aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@covsdoetinchem.nl

Bekijk altijd het kopje aanstellingen voor de meest actuele aanstellingen.

Donderdag 29 Augustus

Joost SoeterFC Trias 1 – FC Winterswijk 2Scheidsrechter29-08-201920:15

Zaterdag 31 Augustus

Cristian Arevalo de WeeverBe Quick Zutphen JO19-1 – WSV JO19-1Scheidsrechter31-08-201912:30
Frans BeserOeken – ElisthaScheidsrechter31-08-201914:30
Maarten BolwerkFC Lisse – Harkemase BoysAssistent-scheidsrechter31-08-201914:00
Ruben BrilFC Zutphen JO17-1 – OSC JO17-1Scheidsrechter31-08-201912:00
Ali CakirDZC’68 JO19-1 – VIOD JO19-1Scheidsrechter31-08-201914:30
John DijkmanBataven – DFS svAssistent-scheidsrechter31-08-201917:00
Rob van HalAZSV 5 – De Treffers 2Scheidsrechter31-08-201914:45
Elroy HogeweideBe Quick’28 – DedemsvaartScheidsrechter31-08-201914:30
Martijn HooghoffGSV’38 JO13-1 – DVOV JO13-1Scheidsrechter31-08-201910:30
Collin MasselinkAZSV JO17-1 – Vogido JO17-1Scheidsrechter31-08-201913:00
Hans MigchelbrinkDen Ham – LemelerveldScheidsrechter31-08-201917:00
Cor PeitsmanJuliana’31 – Blauw Geel’55Scheidsrechter31-08-201915:00
Bennie RoenhorstNEC JO19-1 – PSV JO19-1Assistent-scheidsrecher31-08-201914:45
Wijnand RutgersDe Merino’s – MASVScheidsrechter31-08-201914:30
Jeroen SinsST: Terborg/Silvolde JO17-1 – Trekvogels JO17-1Scheidsrechter31-08-201912:30

Zondag 01 September

Cristian Arevalo de WeeverSilvolde – OJC RosmalenAssistent-scheidsrechter01-09-201914:00
Ab BrussenGendringen – RuurloScheidsrechter01-09-201914:00
Ali CakirWolfersveen – SSA Ratti/SociiScheidsrechter01-09-201914:30
Tom GiezenHalle – SVHAScheidsrechter01-09-201914:30
Erno HanninkKilder – ErixScheidsrechter01-09-201914:00
Ivo HoekGWVV – MontferlandScheidsrechter01-09-201914:00
Leo HuntingGWVV 2 – Gendringen 2Scheidsrechter01-09-201910:00
Hans KokAD’69 – GrolScheidsrechter01-09-201914:00
Henk PetersDVV – LooScheidsrechter01-09-201914:00
Jelle PolmanHMC’17 – TVOScheidsrechter01-09-201914:00
Frank SandersOBW – FC BerghScheidsrechter01-09-201914:30
Tim ScholtenAlbatross – NijmegenScheidsrechter01-09-201914:00
Jeroen Sins’t Peeske – TerborgScheidsrechter01-09-201914:00
Joost SoeterDCS 2 – RKHVV 2Scheidsrechter01-09-201910:30
Emiel StienezenConcordia Wehl – Bon BoysScheidsrechter01-09-201914:00
Djoni WeberFC Dinxperlo – SVGGScheidsrechter01-09-201914:00

Succes en veel plezier met de wedstrijden.

Buy now