Home / Aanstellingen / Aanstellingen SDO week 20

Aanstellingen SDO week 20

Hieronder een overzicht van de wedstrijden in de week 20 van maandag 13 mei t/m zondag 19 mei

Mocht jouw aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@covsdoetinchem.nl

Maandag 13 mei

John DijkmanLZV/Kuypers Hair&Wel 4 – Sportclub Olympic 17 / FC Abassadors 1Scheidsrechter (zaal)13-05-201920:30
John DijkmanLZV/Kuypers Hair&Wel 2 – ZVL 3Scheidsrechter (zaal)13-05-201921:30
Michel SaleminkDZC JO17-2 – SDOUC JO17-1Scheidsrechter13-05-201919:00

Dinsdag 14 mei

Ruben BrilVIOD 8 – Zelhem 3Scheidsrechter14-05-201920:00

Woensdag 15 mei

Richard PolmanExcelsior – AZAssistent-scheidsrechter15-05-201919:30

Donderdag 16 mei

O.L.V Dhr. Dick Wagendorp uit Eibergen

Vrijdag 17 mei

Ali CakirVVG ’25 3 – Reunie 3Scheidsrechter(zaal)17-05-201921:00
John DijkmanFC Dinxperlo 2 – FC Dinxperlo 3Scheidsrechter (zaal)17-05-201919:30

Zaterdag 18 mei

Cristian Arevalo de WeeverRigtersbleek JO19-1 – Stevo JO19-1Scheidsrechter18-05-201915:15
Frans BeserAGOVV – Terschuurse BoysScheidsrechter18-05-201914:30
Maarten BolwerkSVZW – Excelsior’31Assistent-scheidsrechter18-05-201914:45
Ruben BrilVitesse JO13-1 – FC Utrecht JO13-1Scheidsrechter18-05-201912:45
Ali CakirGrol JO15-1G – HSC’21 JO15-1GScheidsrechter18-05-201913:00
Fernando van DamVVO JO19-1 – VVG’25 JO19-1Scheidsrechter18-05-201914:00
John DijkmanKolping-Dynamo – AlvernaScheidsrechter18-05-201915:00
Elroy HogeweideBAS – Zwolsche BoysScheidsrechter18-05-201914:20
Martijn HooghoffColmschate JO17-1 – ZAC JO17-1Scheidsrechter18-05-201911:15
Peter LubbersDZC’68 3 – ESA 2Scheidsrechter18-05-201913:00
Cor PeitsmanSKV 2 – Bennekom 2Scheidsrechter18-05-201912:30
Bennie RoenhorstDTS Ede – Go Ahead KampenAssistent-scheidsrechter18-05-201915:00
Wijnand RutgersHZVV – WinsumScheidsrechter18-05-201914:00
Jeroen SinsDe Treffers JO15-1 – Bemmel JO15-1Scheidsrechter18-05-201912:00
Emiel StienezenDodewaard – WageningenScheidsrechter18-05-201914:30

Zondag 19 mei

Cristian Arevalo de WeeverRuurlo – DoetinchemAssistent-scheidsrechter19-05-201914:00
Melvin te BooijNijmegen – Batavia’91Scheidsrechter19-05-201914:30
Ruben BrilVIOD 8 – Concordia-W 10Scheidsrechter19-05-201910:00
Ruben BrilVIOD – SDOUCAssistent-scheidsrechter19-05-201914:00
Ab BrussenRKPSC – DVVScheidsrechter19-05-201914:00
Ali CakirSDZZ – RijnlandScheidsrechter19-05-201914:00
John DijkmanTubantia – NECAssistent-scheidsrechter19-05-201914:00
Jordi EijgelsheimVIOD 2 – DCS 3Scheidsrechter19-05-201911:00
Gerard de GraafVaassen – Robur et VelocitasScheidsrechter19-05-201914:00
Erno HanninkFC Zutphen – SHEScheidsrechter19-05-201914:00
Leo HuntingSilvolde 2 – Albatross 2Scheidsrechter19-05-201910:00
Hans KokGendringen – GrolScheidsrechter19-05-201914:00
Hans MigchelbrinkFC Winterswijk – TVC’28Scheidsrechter19-05-201914:00
Joey MullerRuurlo – DoetinchemScheidsrechter19-05-201914:00
Henk PetersSVO’68 – Victoria’25Scheidsrechter19-05-201914:30
Jelle PolmanWestervoort – Jonge KrachtScheidsrechter19-05-201914:00
Bennie RoenhorstGVA – AngerenScheidsrechter19-05-201914:00
Wijnand RutgersFC Winterswijk 3 – Bentelo 2Scheidsrechter19-05-201909:30
Frank SandersNEO – EilermarkScheidsrechter19-05-201914:00
Tim ScholtenEwijk – Millingen SCScheidsrechter19-05-201914:30
Bas SeegersRKZVC – SilvoldeAssistrent-scheidsrechter19-05-201914:00
Jeroen SinsBlauw Wit – EldeniaScheidsrechter19-05-201914:00
Joost SoeterTwenthe – SaasveldiaScheidsrechter19-05-201914:00
Djoni WeberRKPSC 2 – Groessen 2Scheidsrechter19-05-201910:00

Succes en veel plezier met de wedstrijden !