Speelschema/aanstellingen/uitslagen Heren Categorie 2019/2020

Kwartfinales
SpeeldatumTijdThuisTe SpelenUitSRASR1ASR2
Dinsdag 10 maart 202020.00 uurVVG’25 DZC’68Wijnand RutgersBennie RoenhorstJulia Vermeer
Dinsdag 10 maart 202020.00 uurAZSVSilvoldeHans KokRichard PolmanJesper Sanders
Dinsdag 10 maart 202020.00 uurKeijenburgse Boys SSA Ratti/Socii Koen MolenaarJordi EijgelsheimRomy Vermeer
Dinsdag 10 maart 202020.00 uurOBWLonga’30 O23 Elroy Hogeweide Erno HanninkDjoni Weber

*ASR=Assistent scheidsrechter


Halve finales (terrein VIOD Doetinchem)
SpeeldatumTijdThuisTe SpelenUitSRASR1ASR2
Dinsdag 7 april 202020.00 uur
Dinsdag 14 april 202020.00 uur

*ASR=Assistent scheidsrechter


Finale (terrein VIOD Doetinchem)
SpeeldatumTijdThuisTe SpelenUitSRASR1ASR24de Official
Zaterdag 27 juni 202018.30 uur

*ASR=Assistent scheidsrechter



Categorie A: Ronde 1 (gespeeld)
SpeeldatumTijdThuisUitScheidsrechter
Dinsdag 8 oktober 201920.00 uurVIOD DoetinchemSP SilvoldeKok, J.W.A.M
Dinsdag 8 oktober 201920.00 uurSDOUCDZC’68Hartjes, O.A.G.M. 
Dinsdag 24 september 201920.00 uurSC VarsseveldSV Grol *Molenaar, K
Dinsdag 24 september 201920.00 uurFC DinxperloAZSVKaya, B
Dinsdag 1 oktober 201920.00 uurVV VordenDVC’26Peters, H
Dinsdag 24 september 201920.00 uurSC Concordia WehlFC ZutphenBerg, R. van den
Dinsdag 1 oktober 201920.15 uurSV OBWZVV AZC ZutphenHannink, G.J.C.
Dinsdag 24 september 201920.00 uurZVV Be Quick ZutphenSP LochemElfrink, A.H.J. 
Dinsdag 24 september 201920.00 uurVV Dieren *Warnsveldse BoysCakir, A 

Categorie A: ronde 2 (gespeeld)
SpeeldatumTijdThuisUitScheidsrechter
Dinsdag 22 oktober 201920.00 uurVV DierenSP SilvoldeLeushuis, A
Dinsdag 5 november 201920.00 uurSP LochemDZC’68Simmelink, J 
Dinsdag 22 oktober 201920.00 uurSV OBWSV GrolSoeter, J. 
Dinsdag 22 oktober 201920.00 uurFC ZutphenAZSVHogeweide, E. 

Categorie B: ronde 1 (gespeeld)
SpeeldatumTijdThuisUitScheidsrechter
Dinsdag 8 oktober 201920.00 uurAD’69Ajax BreedenbroekWeber, D
Dinsdag 8 oktober 201920.00 uurVV GendringenVV DoetinchemSins, J. 
Dinsdag 8 oktober 201920.00 uurVVG’25FC Winterswijk O23Sanders, J
Dinsdag 8 oktober 201920.00 uurVIOS BeltrumVV Ulftse BoysFloors, J 
Dinsdag 8 oktober 201920.00 uurLonga’30 O23RKZVC O23Eijgelsheim, J.
Dinsdag 8 oktober 201920.00 uurSV BasteomSV Keijenburgse BoysBrussen, A. 
Dinsdag 15 oktober 201920.00 uurAlmens StreekelftalVVG’25 O23Simmelink, J 
Dinsdag 8 oktober 201920.00 uurZVV AZC Zutphen O23 *VV Dieren O23Rutgers, W. 
Dinsdag 8 oktober 201920.00 uurDZC’68 O23FC BerghGiezen, T. 
Dinsdag 8 oktober 201920.00 uurVV OekenSV LoilDijkman, J 

Categorie B: ronde 2 (gespeeld)
SpeeldatumTijdThuisUitScheidsrechter
Dinsdag 12 november 201920.30 uurVV OekenAD’69Wissing, R.J.B.M. 
Zondag 17 november 201914.00 uurFC BerghVV DoetinchemMuller, J.J.A.
Dinsdag 26 november 201920.00 uurZVV AZC Zutphen O23VVG’25Hartjes, O.A.G.M. 
Dinsdag 12 november 201920.00 uurSSA Ratti/Socii VIOS BeltrumRoenhorst, G.B. 
Dinsdag 19 november 201920.00 uurVVG’25 O23Longa’30 O23Salemink, M.H.W. 
Dinsdag 12 november 201920.00 uurSV Keijenburgse Boys FC TriasMigchelbrink, H. 

Tussenronde
SpeeldatumTijdThuisUitslagUitScheidsrechter
Dinsdag 18 februari 202020.00 uurFC Zutphen O234-5SV OBWGiezen, T. 
Dinsdag 18 februari 202020.00 uurSSA Ratti/Socii *door na shoot outs0-0VV OekenPeters, H
Dinsdag 3 maart 202020.00 uurDVC’260-4AZSVBerg, R. van den
Dinsdag 18 februari 202020.00 uurFC Bergh2-7SP SilvoldeKaya, B
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com