Achterhoek Cup Standaard Heren seizoen ’19/’20

Uitslagen tot en met 26-11-2019 zijn verwerkt in het schema. Wie tegen wie speelt 25-02-2020 word nog bekend gemaakt(hou deze pagina in de gaten), plus de aanstellingenAchterhoek cup Standaard Heren.

Hieronder het speelschema met de resultaten en aanstellingen in Achterhoek cup heren competitie

Knock-outfase
Standaard Heren
A-categorie
1e ronde Speeldatum TijdstipThuisUitslagUitScheidsrechter
Duel 18-10-1920:00VV VIOD0-2SilvoldeHans Kok
Duel 2 8-10-1920:00SDOUC2-4DZC’68Walter Hartjes
Duel 324-09-1920:00Varsseveld3-5GrolKoen Molenaar
Duel 424-09-1920:00FC Dinxperlo (zat)0-6AZSVBunyamin Kaya
Duel 501-10-1920:00Vorden0-6DVC’26Henk Peters
Duel 624-09-1920:00Concordia Wehl5-10FC ZutphenRemco van den Berg
Duel 724-09-1920:00OBW3-0AZCErno Hannink
Duel 8 24-09-1920:00 Be Quick Zupthen 2-3SP LochemArno Elfrink
Duel 924-09-1920:00VV Dieren *door na shoot outs2-2Warnsveldse BoysAli Cakir
2e ronde SpeeldatumTijdThuisUitslagUitScheidsrechter
Duel 1022-10-1920:00VV Dieren2-2Silvolde *door na shoot outs A Leushuis
Duel 1105-11-1920:00SP Lochem2-7DZC’68Jan Simmelink
Duel 1222-10-1920:15OBW3-0GrolJoost Soeter
Duel 1322-10-1920:00FC Zupthen0-3AZSVElroy Hogeweide
Duel 1422-10-1920:00DVC’26 Vrij in ronde 2
Knock-outfase
Standaard Heren
B-categorie
1e ronde SpeeldatumTijdstip Thuis Uitslag Uit Scheidsrechter
Duel 15 08-10-1920:00AD’69 7-1AJAX B. Djoni Weber
Duel 16 08-10-1920:00VV Gendringen2-5VV DoetinchemJeroen Sins
Duel 1708-10-1920:00VVG’253-1FC Winterswijk O23Jesper Sanders
Duel 1808-10-1920:00Vios Beltrum6-0Ulftse BoysJan Floors
Duel 1908-10-1920:00Longa’30 O234-1RKZVC O23Jordi Eijgelsheim
Duel 20FC Trias *Door na ronde 2
Duel 21FC Zutphen*Door na ronde 2
Duel 2208-10-1920:00SV Basteom 3-5Keijenburgse Boys Ab Brussen
Duel 2315-10-1920:00Almens Streekelftal1-6VVG’25 O23Jan Simmelink
Duel 24SSA Ratti/Socii *Door na ronde 2
Duel 2508-10-1920:00AZC O23 *door na shoot outs 0-0VV Dieren O23 Wijnand Rutgers
Duel 2608-10-1920:00DZC’68 O23 1-3FC BerghTom Giezen
Duel 2708-10-1920:00VV Oeken3-2SV LoilJohn Dijkman
2e ronde SpeeldatumTijdThuisUitslagUitScheidsrechter
Duel 2812-11-1920:00VV Oeken2-1AD’69Reinier Wissing
Duel 2917-11-1920:00FC Bergh3-2VV DoetinchemJoey Muller
Duel 3026-11-1920:00AZC 0232-5VVG’25Walter Hartjes
Duel 3112-11-1920:00SSA Ratti/Socii*door na shoot outs 3-3Vios BeltrumBennie Roenhorst
Duel 3219-11-1920:00VVG’25 0233-4Longa’30 O23Michel Salemink
Duel 3312-11-1920:00Keijenburgse Boys *door na shoot outs 2-2FC TriasHans Migchelbrink
Duel 34 FC Zutphen O23 *door na tussenronde
Tussenronde SpeeldatumTijdstipThuisTe SpelenuitScheidsrechter Aanstelling
Duel 3525-02-2020:00FC Zutphen 023N.N.BWord nog aangesteld
Duel 3625-02-2020:00N.N.BN.N.BWord nog aangesteld
Duel 3725-02-2020:00N.N.BN.N.BWord nog aangesteld
Duel 3825-02-2020:00DVC’26N.N.BWord nog aangesteld
Kwartfinale SpeeldatumTijdstipThuisTe SpelenUitArbritrale Trio Aanstelling
Kwartfinale 1 10-03-2020:00N.N.BN.N.BWord nog aangesteld
Kwartfinale 2 10-03-2020:00N.N.BN.N.BWord nog aangesteld
Kwartfinale 3 10-03-2020:00N.N.BN.N.BWord nog aangesteld
Kwartfinale 4 10-03-2020:00N.N.BN.N.BWord nog aangesteld
Halve FinaleSpeeldatumTijdstipThuisTe SpelenUitArbritrale Trio Aanstelling
Halve Finale 1(Terrein VIOD Doetinchem)07-04-2020:00N.N.BN.N.BWord nog aangesteld
Halve Finale 2(Terrein VIOD Doetinchem) 14-04-2020:00N.N.BN.N.BWord nog aangesteld
FinalespeeldatumTijdstipThuisTe SpelenUitArbritrale Kwartet Aanstelling
Finale(Terrein VIOD Doetinchem)27-06-2018:30N.N.BN.N.BWord nog aangesteld
ARBITRAGE FINALE ACHTERHOEK CUP HEREN SEIZOEN ’18/’19
Tussen DZC’68 en AZSV
v.l.n.r Maarten Bolwerk, Richard Polman, Hans Kok, Ruben Bril.
Buy now