Aanstellingen

SR: Wijnand Rutgers toont hier de terechte rode kaart

Bekijk hieronder de aanstellingen

Mocht jouw aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@covsdoetinchem.nl

NaamWedstrijdRolDatumTijd
Cristian Arevalo de WeeverGroene Ster - WestlandiaAssistent-scheidsrechter26-10-201918:00
Frans BeserSP Eefde- DVOV Scheidsrechter26-10-201914:30
Maarten BolwerkSteDoCo - VVSBAssistent-scheidsrechter26-10-201914:30
Ruben BrilDe Graafschap JO13-1 - Roda JC JO13-1Scheidsrechter26-10-201912:30
Ruben BrilVIOD 5 - Concordia-W 8Scheidsrechter27-10-201909:30
Ali CakirAZSV 3 - VVG '25 3Scheidsrechter (zaal)25-10-201919:30
Ali CakirAD '69 1 - Brasil '77 3Scheidsrechter (zaal)25-10-201920:30
Ali CakirLochem SP JO17-1 - ST: Terborg/Silvolde JO17-1Scheidsrechter26-10-201915:00
John DijkmanSportclub Olympic 4 - ZVV Ede 3Scheidsrechter (zaal)25-10-201920:00
John DijkmanSportclub Olympic 11 - AZ 2000 - Elderveld 2Scheidsrechter (zaal)25-10-201921:00
John DijkmanAZ 2000/Elderveld 1- DVV Scheidsrechter 26-10-201914:30
John DijkmanGRC Groningen - WVV Assistent-scheidsrechter27-10-201914:00
Jordi EijgelsheimSDZZ - SV Gelders EilandScheidsrechter27-10-201914:00
Arno ElfrinkFC Winterswijk JO17-1 - Heino JO17-1Scheidsrechter26-10-201912:45
Rob van HalAZSV 3 - VVOP 2Scheidsrechter26-10-201914:45
Walter HartjesBon Boys JO15-1 - Wilhelminaschool JO15Scheidsrechter26-10-201913:00
Ivo HoekGSV '38 - SprinkhanenScheidsrechter27-10-201914:00
Elroy HogeweideHattem - Oene Scheidsrechter26-10-201914:30
Richard KempermanBennekom 3 - SDS '55 2Scheidsrechter26-10-201915:00
Kiran LenderingSJO ZZC JO17-1 - AVW '66 JO17-1Scheidsrechter26-10-201914:00
Collin MasselinkST: Terborg/Silvolde JO19-1 - Lochem SP JO19-1Scheidsrechter26-10-201914:00
Hans MigchelbrinkAndarinyo 2 - Teuge SP 1Scheidsrechter (zaal)25-10-201919:30
Hans MigchelbrinkAndarinyo 9 - VIOS V. 1Scheidsrechter (zaal)25-10-201920:30
Hans MigchelbrinkSuryoye-Mediterraneo - NEO Scheidsrechter27-10-201914:00
Joey MullerGWVV - Ulftse Boys Scheidsrechter27-10-201914:00
Cor Peitsman ONA '53 - GVC Scheidsrechter26-10-201915:00
Henk PetersTerborg - MECScheidsrechter27-10-201914:00
Richard PolmanRoda JC - NAC BredaAssistent-scheidsrechter25-10-201920:00
Jelle PolmanVIOS B. - Rietmolen Scheidsrechter27-10-201914:00
Harrie ReintjesVarsseveld - MASV Scheidsrechter27-10-201914:00
Bennie RoenhorstDFS - Go Ahead K.Assistent-scheidsrechter26-10-201914:30
Bennie RoenhorstKSV - FC BerghScheidsrechter27-10-201914:00
Wijnand RutgersIJVV - Be Quick'28Scheidsrechter26-10-201914:30
Michel SaleminkTerborg - MECAssistent-scheidsrecher27-10-201914:00
Frank SandersBorne - Avanti W.Scheidsrechter27-10-201914:00
Jesper SandersSBV Excelsior JO19-1 - Fortuna Sittard JO19-1Scheidsrechter26-10-201915:00
Tim ScholtenDe Tukkers- RSC Scheidsrechter27-10-201914:00
Bas SeegersGroene Ster - WestlandiaAssistent-scheidsrechter26-10-201918:00
Jeroen SinsDCS JO19-1 - ESA JO19-1Scheidsrechter26-10-201915:00
Jeroen Sins't Peeske - SC DoesburgScheidsrechter27-10-201914:00
Joost SoeterConcordia-W 2 - AWC 2Scheidsrechter27-10-201910:30
Emiel StienezenEilermark - BWO Scheidsrechter27-10-201914:00
Julia VermeerDVOV JO19-1 - RKHVV JO19-1Scheidsrechter26-10-201913:15
Romy VermeerDVOV JO17-1 - VDZ JO17-1Scheidsrechter26-10-201911:15
Djoni WeberGendringen/SVGG JO15-2G - DVC'26 JO15-3Scheidsrechter26-10-201912:00
Djoni WeberNVC - SVGGScheidsrechter27-10-201914:00


Buy now