Home / Aanstellingen / Aanstellingen SDO week 11

Aanstellingen SDO week 11

Hieronder een overzicht van de wedstrijden van in de week van maandag 11 maart t/m zondag 17 maart. Mocht jouw aanstelling zijn gewijzigd of niet in de lijst staan dan kun je dit laten weten via: aanstellingen@covsdoetinchem.nl

Vrijdag 15 maart

Ali CakirBentelo 1 – Excelsior’31 7Scheidsrechter (zaal)15-03-201921:15
John DijkmanAZSV 1 – WZV/Station Alexsander 1Scheidsrechter (zaal)15-03-201919:30
Hans Migchelbrink‘t Peeske 1 – ZVL 1Scheidsrechter (zaal)15-03-201919:30
Hans Migchelbrink‘t Peeske 2 – Zeddam-Sint Joris 1Scheidsrechter (zaal)15-03-201920:30

Zaterdag 16 maart

Cristian Arevalo de WeeverGo Ahead K. 1 – adv Dronten 1Assistent-scheidsrechter16-03-201915:00
Frans BeserZelos 1 – Excelsior Z. 1Scheidsrechter16-03-201915:00
Ruben BrilVDZ JO17-1 – ESA JO17-1Scheidsrechter16-03-201914:00
Walter HartjesNeede JO17-1 – Witkampers JO17-1Scheidsrechter16-03-201916:15
Martijn HooghoffSchalkhaar JO17-2 – Colmschate JO17-1Scheidsrechter16-03-201910:45
Richard KempermanFC Eibergen JO19-1 – VIOS B. JO19-1Scheidsrechter16-03-201913:30
Peter LubbersAZSV 5 – Columbia 2Scheidsrechter16-03-201915:00
Robert RoemersLonga ’30 JO13-1 – Grol JO13-1Scheidsrechter16-03-201910:00
Wijnand RutgersFC Zutphen – Oranje NassauScheidsrechter16-03-201914:30
Michel SaleminkLonga ’30 JO15-1 – Tubantia JO15-1Scheidsrechter16-03-201913:00
Jesper SandersDe Treffers JO19-1 – MVV JO19-1Scheidsrechter16-03-201913:15
Jeroen SinsSP Lochem JO15-1G – PH JO15-1GScheidsrechter16-03-201913:30

Zondag 16 maart

Melvin te BooijWVW 1 – SCE 1Scheidsrechter17-03-201914:30
Ab BrussenUlftse Boys 1 – Zeddam-Sint Joris 1Scheidsrechter17-03-201914:00
Ali CakirAngerlo Vooruit 1 – SHE 1Scheidsrechter17-03-201914:00
John DijkmanFVC 1 – GAVC 1Assistent-scheidsrechter17-03-201914:00
Jordi EijgelsheimGroessen 2- WestervoortScheidsrechter17-03-201910:30
Arno ElfrinkAchilles ’29 JO14-1 – Excelsior JO14-1Scheidsrechter17-03-201911:30
Tom GiezenGVA 2 – RKSV Driel 2Scheidsrechter17-03-201910:30
Gerard de GraafReunie 1 – W.V.V.’34 1Scheidsrechter17-03-201914:00
Ivo HoekVVG’25 1 – GWVV 1Scheidsrechter17-03-201914:00
Matthijs HoopmanBeekbergen 1 – Victoria Boys 1Scheidsrechter17-03-201914:00
Hans KokWijhe ’92 1 – Heeten 1Scheidsrechter17-03-201914:00
Koen MolenaarVosseveld 1 – Den Dam 1Scheidsrechter17-03-201914:00
Joey MullerLoil sv 1 – Terborg 1Scheidsrechter17-03-201914:00
Jurgen PahlkeFC Trias 2 – Gendringen 2Scheidsrechter17-03-201911:00
Arie PlantMillingen SC 1 – Krayenhoff 1Scheidsrechter17-03-201914:00
Jelle PolmanTVO 1 – Buurse 1Scheidsrechter17-03-201914:00
Bennie RoenhorstSprinkhanen 1 – MEC 1Scheidsrechter17-03-201914:00
Frank SandersVIOS B. 1 – SC Rheden 1Scheidsrechter17-03-201914:00
Tim ScholtenFC Winterswijk 2 – RKZVC 2Scheidsrechter17-03-201910:00
Joost SoeterDVOL – BrakkesteinScheidsrechter17-03-201914:00
Gradus WesselkampWoezik 2 – Silvolde 2Scheidsrechter17-03-201910:30